Designeri » R S » Oriental « Grupuri

Serge Noire Serge Lutens unisex

scortisoara
Serge Noire Serge Lutens unisex Imagini

Serge Noire de Serge Lutens este un parfum Oriental unisex. Serge Noire a fost lansat in 2008. Serge Noire a fost creat de Serge Lutens si Christopher Sheldrake. Parfumul prezinta paciuli, scortisoara, ambra, note lemnoase, tamaie, cuisoare, condimente si lemn de abanos.

paciuli scortisoara ambra note lemnoase tamaie cuisoare condimente lemn de abanos

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Serge Noire by Serge Lutens.

Serge Noire Recenziile parfumurilor

Este un parfum insolit, cu miros cel putin ciudat... Combinatia de cuisoare si tamaie (ca acestea se simt cel mai pregnant) da un miros animalic, amar, piperat si foarte foarte indraznet! Parfumul nu se incadreaza absolut deloc in preferintele mele, desi eu ador tamaia, insa in aceasta combinatie, de-a dreptul pute pe pielea mea :))
Siaj moderat, persistenta buna. Nota mea: 1/10

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Serge Lutens Serge Noire fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Serge Lutens Serge Noire, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Serge Noire dupa Serge Lutens. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Serge Noire de Serge Lutens reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Oriental
Abinoam Desejo Annick Goutal Ambre Fétiche Anne Pliska Anne Pliska Ermenegildo Zegna Zegna Intenso Limited Edition Jacques Fath Fath de Fath biehl parfumkunstwerke eo01 Aramis JHL Ava Luxe Madame X Maitre Parfumeur et Gantier Or des Indes Van Cleef & Arpels Midnight in Paris Des Filles a la Vanille Patchouli Princesse Hippie Ermenegildo Zegna Zegna Forte