Designeri » R S » Floral Verde « Grupuri

O-Zone Woman Sergio Tacchini Sergio Tacchini de dama

Avut: 1 Vreau: 1

ozonic
O-Zone Woman Sergio Tacchini Sergio Tacchini de dama Imagini

O-Zone Woman Sergio Tacchini de Sergio Tacchini este un parfum Floral Verde de dama. O-Zone Woman Sergio Tacchini a fost lansat in 2000. Notele de varf sunt portocala, bergamot si lamaie; notele de mijloc sunt musetel, lavanda, iasomie, lacramioare si trandafir; Notele de baza sunt ceai verde si cedru.

portocala bergamot lamaie

musetel lavanda iasomie lacramioare trandafir

ceai verde cedru

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about O-Zone Woman Sergio Tacchini by Sergio Tacchini.

O-Zone Woman Sergio Tacchini Recenziile parfumurilor

[email protected]
liajoldes@yahoo.com

Din păcate nici o floare, nici o frunză, doar citrice acre şi înţepătoare.Nu l-am putut purta.Mă deprima pur şi simplu.

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Sergio Tacchini O-Zone Woman Sergio Tacchini fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Sergio Tacchini O-Zone Woman Sergio Tacchini, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica O-Zone Woman Sergio Tacchini dupa Sergio Tacchini. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre O-Zone Woman Sergio Tacchini de Sergio Tacchini reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Floral Verde
Guerlain Too Much? D`Orsay Tilleul Jo Malone White Jasmine & Mint Benetton Benetton Sport Women Marc O`Polo Marc O`Polo Pure Morning Woman Eau Jeune Orange Riviera Floris Night Scented Jasmine Molinard Les Fleurs: Mimosa Yves Rocher Comme Une Evidence Limited Edition Boadicea the Victorious The Exclusives Enduring JoAnne Bassett Petit Trianon Avon Today Tomorrow Always Diamond