Designeri » R S » Floral Verde « Grupuri

O-Zone Woman Sergio Tacchini Sergio Tacchini de dama

Avut: 1 Vreau: 1

ozonic
O-Zone Woman Sergio Tacchini Sergio Tacchini de dama Imagini

O-Zone Woman Sergio Tacchini de Sergio Tacchini este un parfum Floral Verde de dama. O-Zone Woman Sergio Tacchini a fost lansat in 2000. Notele de varf sunt portocala, bergamot si lamaie; notele de mijloc sunt musetel, lavanda, iasomie, lacramioare si trandafir; Notele de baza sunt ceai verde si cedru.

portocala bergamot lamaie

musetel lavanda iasomie lacramioare trandafir

ceai verde cedru

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about O-Zone Woman Sergio Tacchini by Sergio Tacchini.

O-Zone Woman Sergio Tacchini Recenziile parfumurilor

[email protected]
liajoldes@yahoo.com

Din păcate nici o floare, nici o frunză, doar citrice acre şi înţepătoare.Nu l-am putut purta.Mă deprima pur şi simplu.

O-Zone Woman Sergio Tacchini by Sergio Tacchini 1.00 out of 5 based on 1 ratings and 1 user reviews

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Sergio Tacchini O-Zone Woman Sergio Tacchini fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Sergio Tacchini O-Zone Woman Sergio Tacchini, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica O-Zone Woman Sergio Tacchini dupa Sergio Tacchini. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre O-Zone Woman Sergio Tacchini de Sergio Tacchini reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Floral Verde
Cartier So Pretty Issey Miyake Soleil d`Issey Tous Green Purpurine L`Erbolario Lily of the Valley Yves Rocher Naturelle Victoria`s Secret Pink Pierre Balmain Vent Vert Comme des Garcons Comme des Garcons Series 5 Sherbet: Peppermint Diptyque Eau de Lierre D.S. & Durga Silent Grove Princesse Marina De Bourbon Fleur de Lys Galimard Ma Faute