Designeri » R S » Citric Aromatic « Grupuri

Sisley Eau de 3 Sisley de dama

Sisley Eau de 3 Sisley de dama

Sisley Eau de 3 Sisley de dama Imagini

Sisley Eau de 3 de Sisley este un parfum Citric Aromatic de dama. Sisley Eau de 3 a fost lansat in 2009. Notele de varf sunt bergamot, mandarina, grapefruit si lamaie de Amalfi; notele de mijloc sunt ghimbir si osmanthus; Notele de baza sunt paciuli, vetiver, rasina benzoica, vanilie si mosc.

bergamot mandarina grapefruit lamaie de Amalfi

ghimbir osmanthus

paciuli vetiver rasina benzoica vanilie mosc

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Sisley Eau de 3 by Sisley.

Sisley Eau de 3 Recenziile parfumurilor

Este un citric luminos, cu miros de lamaie si mandarine, indulcit cu ghimbir. Este foarte calitativ construit, parca ar fi nisa... Catre notele de final este aromatizat cu paciuli si devine usor mentolat. Chiar daca este predominant citric, nu este un parfum sport, ci este fin, chiar elegant. Are siaj delicat si persistenta moderata. Nota mea: 7/10

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Sisley Sisley Eau de 3 fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Sisley Sisley Eau de 3, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Sisley Eau de 3 dupa Sisley. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Sisley Eau de 3 de Sisley reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Citric Aromatic
Corinne Cobson Eau de Cobson Orange-Bergamot Lacoste Booster Issey Miyake L'Eau d'Issey Pour Homme Summer 2006 Domenico Caraceni Ivy League Demeter Fragrance Christmas Tree Roccobarocco Gold Jeans Elizabeth Arden Iced Green Tea Izod Izod Comme des Garcons Energy C Lemon Roger & Gallet Jean Marie Farina Extra Vieille Jo Malone Lime Basil & Mandarin Patyka Hesperide