Designeri » R S » Citric Aromatic « Grupuri

Sisley Eau de 3 Sisley de dama

Sisley Eau de 3 Sisley de dama

Sisley Eau de 3 Sisley de dama Imagini

Sisley Eau de 3 de Sisley este un parfum Citric Aromatic de dama. Sisley Eau de 3 a fost lansat in 2009. Notele de varf sunt bergamot, mandarina, grapefruit si lamaie de Amalfi; notele de mijloc sunt ghimbir si osmanthus; Notele de baza sunt paciuli, vetiver, rasina benzoica, vanilie si mosc.

bergamot mandarina grapefruit lamaie de Amalfi

ghimbir osmanthus

paciuli vetiver rasina benzoica vanilie mosc

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Sisley Eau de 3 by Sisley.

Sisley Eau de 3 Recenziile parfumurilor

Este un citric luminos, cu miros de lamaie si mandarine, indulcit cu ghimbir. Este foarte calitativ construit, parca ar fi nisa... Catre notele de final este aromatizat cu paciuli si devine usor mentolat. Chiar daca este predominant citric, nu este un parfum sport, ci este fin, chiar elegant. Are siaj delicat si persistenta moderata. Nota mea: 7/10

Sisley Eau de 3 by Sisley 4.00 out of 5 based on 3 ratings and 1 user reviews

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Sisley Sisley Eau de 3 fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Sisley Sisley Eau de 3, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Sisley Eau de 3 dupa Sisley. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Sisley Eau de 3 de Sisley reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Citric Aromatic
Davidoff Cool Water Sea Scent and Sun Avon Full Speed Clean Clean Sweet Layer Manuel Canovas Route Mandarine John Varvatos Artisan L`Occitane en Provence The Bergamote - Bergamot Tea Czech & Speake Citrus Paradisi Acqua di Stresa Acqua di Stresa fresh touch Lisa Hoffman French Clary Sage JoAnne Bassett Warm Herbal Citrus Sage Machado Sage & Citrine La Bouquetiere Fleurs du Jour Marina Blue