Designeri » R S » Oriental Condimentat « Grupuri

Asmar SoOud unisex

miere
tabac
Asmar SoOud unisex Imagini

Asmar de SoOud este un parfum Oriental Condimentat unisex. Asmar a fost lansat in 2010. Creatorul acestui parfum este Stéphane Humbert Lucas. Parfumul prezinta bergamot, cafea, miere alba, struguri, tutun, piele intoarsa, vanilie, mosc, ambra si garoafa.

bergamot cafea miere alba struguri tutun piele intoarsa vanilie mosc ambra garoafa

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Asmar by SoOud.

Asmar Recenziile parfumurilor

Miere!! Multa miere! Vascoasa, dulce, bogata, dar nu doar miere. In plan secund simt tutunul, unul de o calitate fina. Simt apoi pielarie si parca doar un strop de cafea (ca si cum n-ar fi). Foarte interesant si bine facut! Nu bubuie ca si siaj, dar dureaza destul de multe ore pe piele. Este deci un parfum cu miere delicioasa, mai mult feminin din punctul meu de vedere! Nota de oud nici nu o vad listata, insa melanjul creat, poate sugera si o nota de oud in parfum, dar nu va imaginati ceva gen Montale, nicidecum, este doar o sugestie de oud. Evaluare: 8/10

Asmar by SoOud 4.00 out of 5 based on 2 ratings and 1 user reviews

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre SoOud Asmar fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre SoOud Asmar, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Asmar dupa SoOud. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Asmar de SoOud reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Oriental Condimentat
Estée Lauder Cinnabar Chanel Coco Eau de Parfum Laura Biagiotti Roma Trussardi Python Pierre Cardin Revelation Iceberg Light Fluid Iceberg Man Montale Greyland biehl parfumkunstwerke al02 Serge Lutens La Myrrhe John Richmond John Richmond for Men Express Reserve for Men Vicky Tiel Venus De L'Amour