Designeri » R S » Oriental Condimentat « Grupuri

Hajj SoOud de dama

Hajj SoOud de dama

fin condimentat

Hajj de SoOud este un parfum Oriental Condimentat de dama. Parfumul prezinta vetiver, osmanthus, paciuli, ghimbir, balsam Tolu, bergamot, mandarina, tutun, anason stelat, lemn dulce, zahar si lemn de trandafir brazilian.

vetiver osmanthus paciuli ghimbir balsam Tolu bergamot mandarina tutun anason stelat lemn dulce zahar lemn de trandafir brazilian

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Hajj by SoOud.

Hajj Recenziile parfumurilor

contesaNo1
contesaNo1

Cred ca m-am indragostit!!! Ba nu, de fapt chiar mi-am pierdut capul...Parfumul asta parca e coborat din rai...parca se desprinde dintr-un vechi ritual de veneratie..Da.. pentru ca poate face o femeie sa se simta zeita..Il ador!!!

Hajj by SoOud 5.00 out of 5 based on 2 ratings and 1 user reviews

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre SoOud Hajj fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre SoOud Hajj, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Hajj dupa SoOud. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Hajj de SoOud reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Oriental Condimentat
Hugo Boss Boss Soul Burberry London for Men Montblanc Presence Sonia Rykiel Rykiel Woman Trussardi Python Salvador Dali Le Roy Soleil Paco Rabanne Ultraviolet Metal Beach Hummer H2 Frapin Caravelle Epicee L`Artisan Parfumeur Al Oudh Corine de Farme Eros Fever La Maison de la Vanille Moai