Designeri » R S » « Grupuri

If Jeans for Women Sorelle Fontana de dama

If Jeans for Women Sorelle Fontana de dama

If Jeans for Women Sorelle Fontana de dama Imagini

If Jeans for Women de Sorelle Fontana este un parfum de dama. If Jeans for Women a fost lansat in 2000.

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about If Jeans for Women by Sorelle Fontana.

If Jeans for Women Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Sorelle Fontana If Jeans for Women fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Sorelle Fontana If Jeans for Women, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica If Jeans for Women dupa Sorelle Fontana. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre If Jeans for Women de Sorelle Fontana reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup
Victoria`s Secret Very Sexy Attraction for Her Sean John I Am King Shiseido Zen Gold Bond No 9 Swarovski Crystallized Amphora Royall Fragrances Royall Bay Rhum Joop! Joop! Go Electric Heat Dorissima Goldmund Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Cologne Noire CnR Create Scorpio Love The Key to Life Love The Key to Life Kenzo L'Eau par Kenzo pour Femme Limited Edition Tom Tailor Liquid Man