Designeri » R S » Floral « Grupuri

Stella Stella McCartney de dama

Stella Stella McCartney de dama

Stella Stella McCartney de dama Videouri Stella Stella McCartney de dama Videouri
Stella Stella McCartney de dama Imagini Stella Stella McCartney de dama Imagini Stella Stella McCartney de dama Imagini Stella Stella McCartney de dama Imagini Stella Stella McCartney de dama Imagini Stella Stella McCartney de dama Imagini Stella Stella McCartney de dama Imagini Stella Stella McCartney de dama Imagini

Stella de Stella McCartney este un parfum Floral de dama. Stella a fost lansat in 2003. Creatorul acestui parfum este Jacques Cavallier. Parfumul prezinta mandarina, trandafir, bujor si ambra.

mandarina trandafir bujor ambra

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Stella by Stella McCartney.

Rose Night
Arthes Essential Rose Damascus

Stella Recenziile parfumurilor

Dupa mine Stella clasic face parte din cele mai reusite parfumuri cu trandafiri. Daca vrei un trandafir luminos, pudrat, feminin, atunci Stella e perfect. Bujorul ii subliniaza gratia, pudra florala ii sporeste delicatetea. O imbinare subtila de tonuri florale cu parfum inconfundabil. Apreciez la el si faptul ca nu se acreste pe piele, deoarece cu bujorul nu ma inteleg prea grozav, dar aici se pare ca am bafta.
Stella este destul de complex pentru un parfum (aproape) monotematic, nu te saturi repede de el. Mi-am dat seama ca singurii trandafiri din parfumerie care nu-mi plac deloc sunt cei prea artizanali, esentele neslefuite oferite in stare bruta, acelora nu le pot lauda decat naturaletea, insa nu voi putea niciodata sa le port. Stella desi e un trandafir autentic cu miros natural, miroase totusi a "parfum", e lucrat, e cizelat, are o poveste. Desi e luminos, imi place sa-l port cu mult negru, cu materiale fluide in care se impregneaza superb.

Acest parfum reprezinta un trandafir inrourat, proaspat imbobocit, suav, ultrafeminin. Parfumul debuteaza direct cu nota de trandafir proaspat, urmand ca peste vreo 5 minute sa isi faca aparitia si un bujor suav. Imi exprima o dimineata senina intr-o gradina de trandafiri...
Silajul este mediu, iar persistenta, de vreo 3-4 ore

Stella McCartney Stella 3.3 oz Eau de Parfum Spray
Stella McCartney Stella 3.3 oz Eau de Parfum Spray
StrawberryNET.com
Gift Set 1.6oz
Stella McCartney Stella Coffret Eau De Parfum Spray 50ml 1.6oz Body Lotion 100ml 3.3oz 2pcs
FragranceX.com
Eau De Parfum 1.6oz
Stella Perfume by Stella McCartney, 1.6 oz Eau De Parfum Spray for Women
Stella Perfume by Stella McCartney, 1.6 oz Eau De Parfum Spray for Women
FragranceX.com
Eau De Parfum 3.4oz
Stella Perfume by Stella McCartney, 3.4 oz Eau De Parfum Spray New Packaging for Women
FragranceNet.com
Eau De Parfum 3.3oz
Stella Mccartney by Stella Mccartney Eau de Parfum Spray 3.3 oz New Packaging for Women

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Stella McCartney Stella fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Stella McCartney Stella, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Stella dupa Stella McCartney. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Stella de Stella McCartney reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Jean Paul Gaultier Classique Eau de Parfum Cartier La Panthere Cartier Baiser Vole Christian Dior Midnight Poison Chloe Love Eau Intense Christian Dior Dolce Vita Givenchy Very Irresistible Givenchy L’Intense Annick Goutal Un Matin d`Orage Cartier Must de Cartier Bvlgari Rose Essentielle Guerlain Idylle Christian Dior Dior Addict Givenchy Very Irresistible Sensual Thierry Mugler Alien Essence Absolue Chloe Love Christian Dior J`Adore L`Absolu Annick Goutal Rose Splendide Christian Dior Dune Chloe Chloe Eau de Parfum Intense Guerlain L'Instant Magic