Designeri » R S » « Grupuri

Stella Nude Stella McCartney de dama

Stella Nude Stella McCartney de dama

Stella Nude Stella McCartney de dama Imagini Stella Nude Stella McCartney de dama Imagini Stella Nude Stella McCartney de dama Imagini

Stella Nude de Stella McCartney este un parfum de dama. Stella Nude a fost lansat in 2009. Notele de varf sunt grapefruit si trandafir; notele de mijloc sunt piper roz si bujor; Notele de baza sunt ambra si vanilie.

grapefruit trandafir

piper roz bujor

ambra vanilie

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Stella Nude by Stella McCartney.

Stella Nude Recenziile parfumurilor

blue_eyes
blue_eyes

Stella Nude ar fi varianta de zi a faimosului Stella. Datorita notei de citrice trandafirul aici e proaspat, matinal, il simti in timp ce pasesti desculta pe iarba umeda si rece acoperita de roua diminetii. Proaspat, sapunos, usor intepator datorita piperului roz probabil. E un parfum frumos, insa mi-am dat seama ca nu ma impac prea bine cu trandafirul in parfumuri, fie el un trandafir proaspat, fie el intunecos, sofisticat sau oriental. Imi place sa-l simt in jurul meu, dar nu pe mine.

Stella Nude by Stella McCartney 4.00 out of 5 based on 2 ratings and 1 user reviews

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Stella McCartney Stella Nude fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Stella McCartney Stella Nude, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Stella Nude dupa Stella McCartney. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Stella Nude de Stella McCartney reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup
Puma Jamaica² Man M∙A∙C M∙A∙C Monogram Giorgio Armani Armani Code Summer pour Homme Demeter Fragrance Rain Comme des Garcons Daphne Oriflame City Oasis Pacifica Hawaiian Ruby Guava Bond No 9 West Broadway Essentially Me Trade Wind Demeter Fragrance Condensed Milk Bond No 9 Saks En Rose Sorelle Fontana If Jeans for Women