Designeri » R S » Floral Lemnos Mosc « Grupuri

Elixir Noir Stendhal de dama

Elixir Noir Stendhal de dama

Elixir Noir Stendhal de dama Imagini

Elixir Noir de Stendhal este un parfum Floral Lemnos Mosc de dama. Elixir Noir a fost lansat in 2009. Creatorul acestui parfum este Emilie (Bevierre) Coppermann. Notele de varf sunt magnolie, merisor si piper roz; notele de mijloc sunt gardenie, frezie si orhidee; Notele de baza sunt paciuli, mosc si Amyris.

magnolie merisor piper roz

gardenie frezie orhidee

paciuli mosc Amyris

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Elixir Noir by Stendhal.

Elixir Noir Recenziile parfumurilor

moso
moso

nu am intalnit un parfum mai divin

Elixir Noir by Stendhal 5.00 out of 5 based on 1 ratings and 1 user reviews

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Stendhal Elixir Noir fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Stendhal Elixir Noir, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Elixir Noir dupa Stendhal. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Elixir Noir de Stendhal reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Floral Lemnos Mosc
Dolce&Gabbana D&G Feminine Gabriela Sabatini Private Edition Al-Rehab Maysoon L`Artisan Parfumeur Iris Pallida 2007 Jennifer Lopez Deseo Guerlain Quand Vient La Pluie Paco Rabanne Ultraviolet Liquid Metal for Woman Avon Bond Girl 007 Sarah Jessica Parker Twilight Apothia Velvet Rope Max Azria BCBGirls Star Des Filles a la Vanille Garcon Manque