Designeri » R S » Floral Lemnos Mosc « Grupuri

Elixir Noir Stendhal de dama

Elixir Noir Stendhal de dama

Elixir Noir Stendhal de dama Imagini

Elixir Noir de Stendhal este un parfum Floral Lemnos Mosc de dama. Elixir Noir a fost lansat in 2009. Creatorul acestui parfum este Emilie (Bevierre) Coppermann. Notele de varf sunt magnolie, merisor si piper roz; notele de mijloc sunt gardenie, frezie si orhidee; Notele de baza sunt paciuli, mosc si Amyris.

magnolie merisor piper roz

gardenie frezie orhidee

paciuli mosc Amyris

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Elixir Noir by Stendhal.

Elixir Noir Recenziile parfumurilor

moso
moso

nu am intalnit un parfum mai divin

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Stendhal Elixir Noir fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Stendhal Elixir Noir, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Elixir Noir dupa Stendhal. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Elixir Noir de Stendhal reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Floral Lemnos Mosc
Salvatore Ferragamo Parfum Subtil Al-Rehab Al Hanouf Jil Sander Style L`Artisan Parfumeur Bois Farine Stella Cadente Aqua Carolina Herrera 212 Splash 2008 Esteban Tourbillon de thé Creed Jasmin Imperatrice Eugenie Annika Sorenstam Annika Lalique Encre Noire Pour Elle Acqua di Biella Kid Mohair Faberlic Aora