Designeri » R S » Oriental Condimentat « Grupuri

Fadeitak Swiss Arabian de dama

Fadeitak Swiss Arabian de dama

oud
Fadeitak Swiss Arabian de dama Imagini

Fadeitak de Swiss Arabian este un parfum Oriental Condimentat de dama. Parfumul prezinta note lemnoase, Lemn de Agar(Oud), ambra, mosc, condimente si piper.

note lemnoase Lemn de Agar(Oud) ambra mosc condimente piper

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Fadeitak by Swiss Arabian.

Fadeitak Recenziile parfumurilor

Fadeitak by Swiss Arabian 5.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Swiss Arabian Fadeitak fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Swiss Arabian Fadeitak, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Fadeitak dupa Swiss Arabian. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Fadeitak de Swiss Arabian reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Oriental Condimentat
Alexander McQueen Kingdom Jil Sander Feeling man Tiffany Tiffany for Men Culti Terraforte Bond No 9 Andy Warhol Success is a Job in New York Melange Perfume Orange Box Perfumes - No. 13 DSH Perfumes Nourouz Bella Bellissima Perfect Night Demeter Fragrance Cinnamon Bark Caron Parfum Sacre Eau de Parfum Intense LR Iris Berben Gutenberg Parfums Gutenberg Man