Designeri » T-Z » Lemnos Chypre « Grupuri

03 Lonestar Memories Tauer Perfumes unisex

03 Lonestar Memories Tauer Perfumes unisex

03 Lonestar Memories Tauer Perfumes unisex Imagini 03 Lonestar Memories Tauer Perfumes unisex Imagini 03 Lonestar Memories Tauer Perfumes unisex Imagini 03 Lonestar Memories Tauer Perfumes unisex Imagini

03 Lonestar Memories de Tauer Perfumes este un parfum Lemnos Chypre unisex. 03 Lonestar Memories a fost lansat in 2006. Creatorul acestui parfum este Andy Tauer. Notele de varf sunt seminte de morcov, muscata si salvie; notele de mijloc sunt iasomie, pielarie si labdanum; Notele de baza sunt lemn de santal, boabe de tonka, vetiver si smirna.

seminte de morcov muscata salvie

iasomie pielarie labdanum

lemn de santal boabe de tonka vetiver smirna

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about 03 Lonestar Memories by Tauer Perfumes.

03 Lonestar Memories Recenziile parfumurilor

dana22
dana22

Ambra si piele ...Legenda calaretului singuratic? No....Tom Cruise in Top Gun.

Cezar1988
Cezar1988

Se intuneca afara si el decide sa se intoarca acasa. Doar o furtuna de nisip ar indrazni sa i se apropie. Experienta lui si increderea in sine il fac un alpha male caruia nu ai putea sa-i rezisti. E constient de atractivitatea sa dar e foarte modest. Geaca sa de piele, palaria si cizmele de cowboy ceva mai vintage sunt prafuite si parca iti povestesc toate aventurile lui in desertul atat de neiertator in care el s-a decis sa isi petreaca restul vietii. Sarpele cu clopotei si scorpionii sunt nimic mai mult decat niste "gandacei" pentru el. Nimic nu il face sa isi piarda cumpatul. Fireste ca se simte relaxat dupa doua pachete de Marlboro pe zi. Cu toate ca este ceva mai salbatic de felul lui, ingrijirea corporala nu joaca un rol foarte secundar. Barbieritul cu un straight razor e la fel de clar ca si lipsa de after shave. El stie ca un pahar de Jack Daniels elimina bacteriile, chiar si cele de pe suprafata pielii. Nu are nevoie de parfum. Carisma sa emana non stop Lonestar Memories.

Un parfum 100% masculin, din punctul meu de vedere, amar, cu asprimi, pielarie, labdanum, desi, daca te uiti la note, nu ai zice ca e asa masculin. Eu de femei nu il vad purtat, ci de barbati maturi, poate trecuti de patruzeci de ani, poate cu barba, poate motociclisti, poate plini de tatuaje... etc.
Este primul Tauer care nu imi place, dar nu pentru ca este rau construit, ci pentru ca, desi eu port relativ usor parfumurile grele, acesta imi pare chiar de nepurtat pentru o femeie. Siaj si persistenta bune. Nota mea: 2/10 (am pus nota aceasta nu pentru calitatea parfumului, ci pentru ca nu il pot purta sub nicio forma...). Pentru calitatea si mirosul lui, nota ar fi 8/10 :)

03 Lonestar Memories by Tauer Perfumes 3.00 out of 5 based on 4 ratings and 3 user reviews

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Tauer Perfumes 03 Lonestar Memories fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Tauer Perfumes 03 Lonestar Memories, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica 03 Lonestar Memories dupa Tauer Perfumes. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre 03 Lonestar Memories de Tauer Perfumes reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Lemnos Chypre
Comme des Garcons Comme des Garcons Series 2 Red: Palisander Bond No 9 H.O.T. Always Diptyque Opone Etro Gomma Acqua di Parma Profumo Eau de Parfum Coty Imprevu Cuba Paris Cuba Red Montana Montana Homme Robert Piguet Cravache 2007 Guerlain Arsene Lupin Dandy Eau de Parfum Helmut Lang Cuiron pour Homme Rochas Lui Rochas