Designeri » T-Z » Aromatic « Grupuri

Calming Lavender Taylor of London de dama

Calming Lavender Taylor of London de dama

Calming Lavender de Taylor of London este un parfum Aromatic de dama. Parfumul prezinta lavanda, note verzi si note lemnoase.

lavanda note verzi note lemnoase

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Calming Lavender by Taylor of London.

Calming Lavender Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Taylor of London Calming Lavender fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Taylor of London Calming Lavender, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Calming Lavender dupa Taylor of London. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Calming Lavender de Taylor of London reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Aromatic
Creed Silver Mountain Water Sonia Rykiel Rykiel Homme Mary Kay MK High Intensity Diptyque L'Eau de L'Eau Riva L`Altra Follia Odori Tabacco Lavanila Laboratories Vanilla Lavender Maurer & Wirtz 4711 Acqua Colonia Lemon & Ginger DSH Perfumes Blue-Green : Arnica (Natural) Adidas Adidas Sport Fever Demeter Fragrance White Russian Melvita Floral Water Lemon Balm