Designeri » T-Z » Chypre Floral « Grupuri

Creation Ted Lapidus de dama

Creation Ted Lapidus de dama

miere
Creation Ted Lapidus de dama Imagini Creation Ted Lapidus de dama Imagini

Creation de Ted Lapidus este un parfum Chypre Floral de dama. Creation a fost lansat in 2011. Notele de varf sunt coacaze, neroli, miere si iris; notele de mijloc sunt iasomie, trandafir, tuberoza si garoafa; Notele de baza sunt ambra, paciuli, muschi si mosc.

coacaze neroli miere iris

iasomie trandafir tuberoza garoafa

ambra paciuli muschi mosc

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Creation by Ted Lapidus.

Kenzo

Creation Recenziile parfumurilor

Myrra
Myrra

Absolut fermecător! L-am primit, mărturisesc că l-am ignorat o vreme, ca apoi să descopăr o comoară. Un parfum bun, cu adevărat reușit. Miere, licheni, trandafir, mosc, ambră, paciuli, garoafe, iasomie, mușchi și inegalabila tuberoză, încât ai crede că-i prea mult și prea greu, dar dimpotrivă, sunt atât de bine dozate componentele, încât m-a uimit ce linie calmă, ce consistență aparte, siaj prelungit și persistență are, fără a fi obositor, greu sau îmbâcsit. E unul din cele mai aparte parfumuri pe care am avut bucuria să le testez recent și mă bucur că nu seamănă, save God, cu ”frangranțele” din cataloage, care pur și simplu îmi dau dureri de cap. Mă bucur mult că am primit acest parfum, e adorabil!

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Ted Lapidus Creation fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Ted Lapidus Creation, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Creation dupa Ted Lapidus. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Creation de Ted Lapidus reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Chypre Floral
Hermes 24 Faubourg Fendi Fendi Trussardi Donna Trussardi Givenchy Ange ou Demon Tendre Yves Rocher Comme une Evidence Cerruti Cerruti 1881 Lumieres d`Ete Katie Price aka Jordan Stunning Jil Sander Jil Sander Woman III Oscar de la Renta Oscar Summer Dew Paco Rabanne La Nuit Roberto Capucci Capucci de Capucci Faberlic Alatau