Designeri » T-Z » Oriental Floral « Grupuri

Rumba Ted Lapidus de dama

Rumba Ted Lapidus de dama

Rumba de Ted Lapidus este un parfum Oriental Floral de dama. Rumba a fost lansat in 1989. Notele de varf sunt bergamot, prune, busuioc, piersica, floare de portocal, zmeura si corcoduse; notele de mijloc sunt miere, iasomie, tuberoza, garoafa, heliotrop, magnolie, gardenie, lacramioare, orhidee, galbenele si trandafir; Notele de baza sunt Ambergris, vanilie, pielarie, boabe de tonka, paciuli, mosc, lemn de santal, cedru, prune, styrax si lichen.

bergamot prune busuioc piersica floare de portocal zmeura corcoduse

miere iasomie tuberoza garoafa heliotrop magnolie gardenie lacramioare orhidee galbenele trandafir

Ambergris vanilie pielarie boabe de tonka paciuli mosc lemn de santal cedru prune styrax lichen

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Rumba by Ted Lapidus.

Magie Noire

Rumba Recenziile parfumurilor

Georgiana90
Georgiana90

Sa fiu prima care scrie un review...un parfum ieftin care pentru nasul meu miroase identic cu Lancome -Magie Noire. Nu credeam ca o sa zic asta, dar dupa ce se aseaza pe piele imi place mai mult decat Lancome. Persista mult!

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Ted Lapidus Rumba fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Ted Lapidus Rumba, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Rumba dupa Ted Lapidus. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Rumba de Ted Lapidus reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Jean Paul Gaultier Classique Jean Paul Gaultier Classique Intense Hermes 24 Faubourg Hermes Kelly Caleche Elie Saab Le Parfum Christian Dior Dior Addict Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez For Her Yves Saint Laurent Paris Dolce&Gabbana Dolce&Gabbana Pour Femme Thierry Mugler A*Men Pure Havane Christian Dior Poison Givenchy Amarige Christian Dior Pure Poison Jil Sander Jil Sander No 4 Carner Barcelona Cuirs Nasomatto Black Afgano Chanel Coco Mademoiselle Guerlain Samsara Eau de Parfum Elie Saab Le Parfum Eau de Parfum Intense Bvlgari Bvlgari Man In Black