Designeri » T-Z » Chypre Floral « Grupuri

Oha Teo Cabanel de dama

Oha Teo Cabanel de dama

Oha Teo Cabanel de dama Imagini Oha Teo Cabanel de dama Imagini Oha Teo Cabanel de dama Imagini Oha Teo Cabanel de dama Imagini

Oha de Teo Cabanel este un parfum Chypre Floral de dama. Oha a fost lansat in 2005. Creatorul acestui parfum este Jean-Francois Latty. Notele de varf sunt bergamot si ceai; notele de mijloc sunt trandafir, iasomie si cardamom; Notele de baza sunt vanilie, boabe de tonka, stanjenel, note lemnoase si mosc.

bergamot ceai

trandafir iasomie cardamom

vanilie boabe de tonka stanjenel note lemnoase mosc

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Oha by Teo Cabanel.

Oha Recenziile parfumurilor

Incepe destul de acru, poate de la bergamot, dar si putin picant. Cumva ca o bautura spirtoasa. Vine apoi un miros de trandafir si cardamon (by the way, observ ca nu prea ma incanta cardamonul), dar izul acrisor se mentine. Ori am eu nasul defect, ori simt intr-adevar pe pielea mea unele parfumuri acrisoare...Asa, ca un vin acrit... si e foarte deranjant! Are siaj bun si persistenta mare. Nota mea: 2/10

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Teo Cabanel Oha fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Teo Cabanel Oha, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Oha dupa Teo Cabanel. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Oha de Teo Cabanel reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Chypre Floral
La Perla J'Aime Gucci Gucci by Gucci Eau de Parfum Laura Biagiotti Laura Rose La Perla La Perla Jean Patou L`Heure Attendue Jil Sander Jil Sander Bath and Beauty Marilyn Miglin Mystic Givenchy Ysatis Brut Parfums Prestige Audace The Organic Pharmacy Organic Glam Oriental Blossom Jil Sander Jil Sander Scent 79 Woman Pierre Balmain Ivoire de Balmain