Designeri » T-Z » Lemnos Aromatic « Grupuri

Baobab Tesori d`Oriente de barbati

Baobab Tesori d`Oriente de barbati

Baobab de Tesori d`Oriente este un parfum Lemnos Aromatic de barbati. Parfumul prezinta lemne exotice.

lemne exotice

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Baobab by Tesori d`Oriente.

Baobab Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Tesori d`Oriente Baobab fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Tesori d`Oriente Baobab, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Baobab dupa Tesori d`Oriente. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Baobab de Tesori d`Oriente reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Lemnos Aromatic
Issey Miyake L'Eau Bleue d'Issey Pour Homme Rance 1795 Le Vainqueur Campos de Ibiza Cedro Promoparf Exclusive Livingstone Traveller Fragrance - Kalahari Ella Mikao Yujin Pour Homme S.T. Dupont Essence Pure Pour Homme Kenneth Cole Kenneth Cole Black Limited Edition Cristiano Fissore Rapsodia in Blu REN Cologne 04 Demeter Fragrance Dirt Kanøn Kanon for Men Teufels Kuche Patchouly Lavandula