Designeri » T-Z » Lemnos Aromatic « Grupuri

Baobab Tesori d`Oriente de barbati

Baobab Tesori d`Oriente de barbati

Baobab de Tesori d`Oriente este un parfum Lemnos Aromatic de barbati. Parfumul prezinta lemne exotice.

lemne exotice

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Baobab by Tesori d`Oriente.

Baobab Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Tesori d`Oriente Baobab fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Tesori d`Oriente Baobab, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Baobab dupa Tesori d`Oriente. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Baobab de Tesori d`Oriente reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Lemnos Aromatic
Avon Christian Lacroix Noir Giorgio Armani Armani Prive Vetiver Babylone Emanuel Ungaro U by Ungaro for Him Paul Smith Sunshine Edition for Men Marc O`Polo Marc O`Polo Pure Morning Man Puma Flowing Free Man Lanvin Vetyver Pacsun Vurt Red Histoires de Parfums Noir Patchouli Tallulah Jane Yiska LR Agent XY Rituals No. 14 Cypress & Fresh Tangerine