Designeri » T-Z » Lemnos Aromatic « Grupuri

Baobab Tesori d`Oriente de barbati

Baobab Tesori d`Oriente de barbati

Baobab de Tesori d`Oriente este un parfum Lemnos Aromatic de barbati. Parfumul prezinta lemne exotice.

lemne exotice

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Baobab by Tesori d`Oriente.

Baobab Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Tesori d`Oriente Baobab fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Tesori d`Oriente Baobab, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Baobab dupa Tesori d`Oriente. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Baobab de Tesori d`Oriente reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Lemnos Aromatic
Paco Rabanne Ultraviolet Fluoressence for Men Montblanc Homme Exceptionnel Shaik Chic Shaik No 70 Diptyque Virgilio Carthusia Numero Uno Jasper Conran Mister Fragonard Papa Cheri Honore des Pres Nu Green Molinard Molinard Homme III Cale Fragranze d’Autore Mistero Rubino Cosmetics Predateur ou Proie Teufels Kuche Patchouly Lavandula