Designeri » T-Z » Oriental « Grupuri

Hammam Tesori d`Oriente unisex

Hammam Tesori d`Oriente unisex

Hammam de Tesori d`Oriente este un parfum Oriental unisex. Notele de varf sunt mandarina, lamaie si floare de migdal; notele de mijloc sunt floare de portocal si iasomie; Notele de baza sunt vanilie, note lemnoase, ambra si mosc.

mandarina lamaie floare de migdal

floare de portocal iasomie

vanilie note lemnoase ambra mosc

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Hammam by Tesori d`Oriente.

Cinema

Hammam Recenziile parfumurilor

Liviu
Liviu

Wow! Am dat 20 lei intr-un depozit de marfuri doar din curiozitate. Era un talmes balmes de parfumuri , geluri de dus si alte produse cosmetice de la aceasta casa. Puteam sa le si miros pe toate dar mi-au facut narile varza. Am scos mobilul si m-am uitat pe fragrantica.com, tineam eu minte ceva, acest parfum isi are fanii sai si declara ca seamana cu Cinema.
Nu am mirosit Cinema dar va spun ca da peste cap multe idei legate de parfumuri. Debuteaza senzational cu un amestec de note de floare de portocal, vanilie, rasini, ambra si ceva ce aduce a bujor (de unde am mirosit cam multi in ultima perioada). Este puternic si ramane asa vreo ora dupa care se aseaza. Notele florale dispar si ramane vanilia acompaniata de ambra si rasini.
Nu are viata lunga, dar are siaj puternic.
Va spun cu mana pe inima ca imi place teribil, nu ma vad dat cu el dar pe o femeie vine splendid.
Poate sunt prea laudativ cu un parfum atat de ieftin dar nu pot sa nu ma declar fascinat de ce poate face chimia asta...Inainte un parfum ieftin mirosea a parfum ieftin. Acum nu mai este asa! Nu stiu daca voi deveni fan al marcii dar cu siguranta voi mai incerca si alte parfumuri de-ale lor.

kristinuta80
kristinuta80

Este un parfum ce dureaza foarte mult pe pielea mea . Imi place ernorm mirosul.

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Tesori d`Oriente Hammam fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Tesori d`Oriente Hammam, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Hammam dupa Tesori d`Oriente. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Hammam de Tesori d`Oriente reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Jean Paul Gaultier Classique Eau de Parfum Guerlain Shalimar Thierry Mugler Angel Eau de Toilette Thierry Mugler The Taste of Fragrance Alien Yves Saint Laurent Opium Pour Homme Yves Rocher Voile d'Ambre Keiko Mecheri Peau de Peche Thierry Mugler Alien Lacoste Lacoste Pour Femme Giorgio Armani Armani Code for Women Cartier Baiser Vole Lolita Lempicka L de Lolita Lempicka Christian Dior Dune Gucci Gucci by Gucci Eau de Parfum Chanel Allure Sensuelle Yves Rocher Vanille Noire Versace Crystal Noir Kenzo Kenzo Amour Christian Dior Hypnotic Poison Eau Sensuelle Agent Provocateur L'Agent