Designeri » T-Z » Oriental « Grupuri

Hammam Tesori d`Oriente unisex

Hammam Tesori d`Oriente unisex

Hammam de Tesori d`Oriente este un parfum Oriental unisex. Notele de varf sunt mandarina, lamaie si floare de migdal; notele de mijloc sunt floare de portocal si iasomie; Notele de baza sunt vanilie, note lemnoase, ambra si mosc.

mandarina lamaie floare de migdal

floare de portocal iasomie

vanilie note lemnoase ambra mosc

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Hammam by Tesori d`Oriente.

Cinema

Hammam Recenziile parfumurilor

kristinuta80
kristinuta80

Este un parfum ce dureaza foarte mult pe pielea mea . Imi place ernorm mirosul.

Hammam by Tesori d`Oriente 4.00 out of 5 based on 9 ratings and 1 user reviews

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Tesori d`Oriente Hammam fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Tesori d`Oriente Hammam, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Hammam dupa Tesori d`Oriente. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Hammam de Tesori d`Oriente reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Jean Paul Gaultier Classique Eau de Parfum Guerlain Shalimar Thierry Mugler Angel Eau de Toilette Thierry Mugler The Taste of Fragrance Alien Yves Saint Laurent Opium Pour Homme Keiko Mecheri Peau de Peche Thierry Mugler Alien Lacoste Lacoste Pour Femme Cartier Baiser Vole Lolita Lempicka L de Lolita Lempicka Giorgio Armani Armani Code for Women Christian Dior Dune Yves Rocher Voile d'Ambre Gucci Gucci by Gucci Eau de Parfum Chanel Allure Sensuelle Yves Rocher Vanille Noire Versace Crystal Noir Kenzo Kenzo Amour Christian Dior Hypnotic Poison Eau Sensuelle Yves Saint Laurent Opium Fleur de Shanghai