Designeri » T-Z » Lemnos Condimentat « Grupuri

Marrakech Patchouli E Ginger Tesori d`Oriente de dama

Marrakech Patchouli E Ginger Tesori d`Oriente de dama

Marrakech Patchouli E Ginger Tesori d`Oriente de dama Imagini

Marrakech Patchouli E Ginger de Tesori d`Oriente este un parfum Lemnos Condimentat de dama. Marrakech Patchouli E Ginger a fost lansat in 2010. Parfumul prezinta paciuli si ghimbir.

paciuli ghimbir

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Marrakech Patchouli E Ginger by Tesori d`Oriente.

Marrakech Patchouli E Ginger Recenziile parfumurilor

aqita
aqita

E suprem ! Sa-mi spuna cineva unde-l pot gasi in Ploiesti !

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Tesori d`Oriente Marrakech Patchouli E Ginger fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Tesori d`Oriente Marrakech Patchouli E Ginger, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Marrakech Patchouli E Ginger dupa Tesori d`Oriente. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Marrakech Patchouli E Ginger de Tesori d`Oriente reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Lemnos Condimentat
Tom Ford Japon Noir Yves Rocher Comme une Evidence Homme Maitre Parfumeur et Gantier Santal Noble Burberry Burberry London for Men Special Edition 2009 Prada Infusion de Vetiver Thierry Mugler A*Men Sunessence Edition Orage d`Ete Louis Feraud Nuit des Sens Lolita Lempicka L`Eau au Masculin Nazareno Gabrielli Tu Farmacia SS. Annunziata Isos Otto Kern Egoluxe Masculin Bath and Body Works Oak