Designeri » T-Z » Floral « Grupuri

Tiare delle Indie Tesori d`Oriente de dama

Tiare delle Indie Tesori d`Oriente de dama

Tiare delle Indie Tesori d`Oriente de dama Imagini

Tiare delle Indie de Tesori d`Oriente este un parfum Floral de dama. Tiare delle Indie a fost lansat in 2013. Parfumul prezinta floarea tiare.

floarea tiare

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Tiare delle Indie by Tesori d`Oriente.

Tiare delle Indie Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Tesori d`Oriente Tiare delle Indie fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Tesori d`Oriente Tiare delle Indie, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Tiare delle Indie dupa Tesori d`Oriente. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Tiare delle Indie de Tesori d`Oriente reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Tommy Hilfiger Tommy Summer Cologne 2006 Rochas Lumiere Avon Petal by Cynthia Rowley Avon U by Ungaro for Her Eau Jeune Eau Jeune Viva Passion Givenchy Harvest 2008: Amarige Ylang-Ylang Betty Barclay Beautiful Apothia IF Susanne Lang Midnight Orchid 72 Lancome 2000 et Une Rose Jill Stuart Night Blooming Lily Issey Miyake L’Eau d’Issey Noir Absolu