Designeri » T-Z » Floral « Grupuri

Tiare delle Indie Tesori d`Oriente de dama

Tiare delle Indie Tesori d`Oriente de dama

Tiare delle Indie Tesori d`Oriente de dama Imagini

Tiare delle Indie de Tesori d`Oriente este un parfum Floral de dama. Tiare delle Indie a fost lansat in 2013. Parfumul prezinta floarea tiare.

floarea tiare

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Tiare delle Indie by Tesori d`Oriente.

Tiare delle Indie Recenziile parfumurilor

Tiare delle Indie by Tesori d`Oriente 4.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Tesori d`Oriente Tiare delle Indie fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Tesori d`Oriente Tiare delle Indie, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Tiare delle Indie dupa Tesori d`Oriente. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Tiare delle Indie de Tesori d`Oriente reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Britney Spears Curious Britney Spears Avon Goddess Givenchy Very Irresistible Sensual Yves Saint Laurent Paris Premieres Roses Ormonde Jayne Champaca Fragrances of Ireland Inis Arose CnR Create Pisces Lili Bermuda Oleander Christian Dior Les Creations de Monsieur Dior Forever and Ever Laurence Dumont Musc Blanc Annick Goutal Rose Splendide Novaya Zarya Gvozdika