Designeri » T-Z » Floral « Grupuri

Viola del Nepal Tesori d`Oriente de dama

Viola del Nepal Tesori d`Oriente de dama

Viola del Nepal Tesori d`Oriente de dama Imagini Viola del Nepal Tesori d`Oriente de dama Imagini

Viola del Nepal de Tesori d`Oriente este un parfum Floral de dama. Viola del Nepal a fost lansat in 2013. Parfumul prezinta violeta.

violeta

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Viola del Nepal by Tesori d`Oriente.

Viola del Nepal Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Tesori d`Oriente Viola del Nepal fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Tesori d`Oriente Viola del Nepal, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Viola del Nepal dupa Tesori d`Oriente. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Viola del Nepal de Tesori d`Oriente reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Lancome Poeme L`Artisan Parfumeur La Chasse aux Papillons Jacadi Jacadi Eau de Senteur Neil Morris Rainflower Durance en Provence Ancian Rosa Woods of Windsor Mimosa Marc Jacobs Daisy Bloom Pacifica Malibu Lemon Blossom Hermes Caleche Fleurs de Mediterranee Issey Miyake L’Eau d’Issey Fleur de Bois Givenchy Very Irresistible Summer Vibrations Donna Karan Iris