Designeri » T-Z » Oriental « Grupuri

White Musk Tesori d`Oriente de dama

White Musk Tesori d`Oriente de dama

White Musk de Tesori d`Oriente este un parfum Oriental de dama. Notele de varf sunt aldehide, iasomie si flori albe; notele de mijloc sunt petale de trandafir si note pudrate; Notele de baza sunt mosc alb, note lemnoase si ambra.

aldehide iasomie flori albe

petale de trandafir note pudrate

mosc alb note lemnoase ambra

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about White Musk by Tesori d`Oriente.

Chanel N°5

White Musk Recenziile parfumurilor

Exquisite
Exquisite

Miroase deosebit...Un parfum cald şi dulce, amețitor...mie îmi provoacă dependență.

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Tesori d`Oriente White Musk fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Tesori d`Oriente White Musk, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica White Musk dupa Tesori d`Oriente. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre White Musk de Tesori d`Oriente reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Christian Dior Hypnotic Poison Kate Moss Velvet Hour Oriflame Possess Versace Versense Christian Dior Midnight Poison Oriflame Amber Elixir Lacoste Lacoste Pour Femme Gabriela Sabatini Gabriela Sabatini Christian Dior Diorella Dolce&Gabbana D&G Chanel Egoiste Shiseido Zen Joop! Joop! Homme Moschino Cheap & Chic I Love Love Nina Ricci Love in Paris Yves Rocher Voile d'Ambre Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez For Her Thierry Mugler A*Men Tom Ford Tobacco Vanille Chopard Casmir