Designeri » T-Z » Aromatic « Grupuri

Amorito The Body Shop de dama

Amorito The Body Shop de dama

cacao

Amorito de The Body Shop este un parfum Aromatic de dama. Amorito a fost lansat in 2004. notele de mijloc sunt iasomie si ciocolata amaruie; Notele de baza sunt vanilie si ciocolata amaruie.

iasomie ciocolata amaruie

vanilie ciocolata amaruie

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Amorito by The Body Shop.

Amorito Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre The Body Shop Amorito fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre The Body Shop Amorito, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Amorito dupa The Body Shop. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Amorito de The Body Shop reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Aromatic
Tommy Hilfiger T Kenzo KenzoKi White Lotus (Relaxing) Givenchy Very Irresistible Givenchy Summer Coctail for Women 2008 Michael Jordan 23 Paul Sebastian PS Fine Cologne Profumi del Forte Tirrenico Maitre Parfumeur et Gantier Jardin du Nil Norma Kamali Lavande Benetton Benetton Blu Man Truefitt & Hill 1805 CB I Hate Perfume Burning Leaves Melvita Floral Water Lavender