Designeri » T-Z » Aromatic « Grupuri

Amorito The Body Shop de dama

Amorito The Body Shop de dama

cacao

Amorito de The Body Shop este un parfum Aromatic de dama. Amorito a fost lansat in 2004. notele de mijloc sunt iasomie si ciocolata amaruie; Notele de baza sunt vanilie si ciocolata amaruie.

iasomie ciocolata amaruie

vanilie ciocolata amaruie

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Amorito by The Body Shop.

Amorito Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre The Body Shop Amorito fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre The Body Shop Amorito, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Amorito dupa The Body Shop. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Amorito de The Body Shop reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Aromatic
Christian Dior Eau de Dior Coloressence Relaxing Benetton Benetton White Night Man Benetton B. United Man Issey Miyake L`Eau d`Issey Summer Pour Homme 2008 Givenchy Insense Ultramarine Blue Sky Kenzo Kenzo Homme Fresh L`Erbolario Te Bianco Lanvin L`Homme Sport Masaki Matsushima M;0°С Men Roger & Gallet L`Homme Demeter Fragrance White Russian Skeem Tea Leaf