Designeri » T-Z » Floral Fructat « Grupuri

Dreams Unlimited™ Sun Fresh The Body Shop de dama

marin
ozonic
acvatic

Dreams Unlimited™ Sun Fresh de The Body Shop este un parfum Floral Fructat de dama. Dreams Unlimited™ Sun Fresh a fost lansat in 2012. Creatorul acestui parfum este Loc Dong. Parfumul prezinta stanjenel, neroli, mandarina, apa de mare si pepene.

stanjenel neroli mandarina apa de mare pepene

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Dreams Unlimited™ Sun Fresh by The Body Shop.

Dreams Unlimited™ Sun Fresh Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre The Body Shop Dreams Unlimited™ Sun Fresh fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre The Body Shop Dreams Unlimited™ Sun Fresh, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Dreams Unlimited™ Sun Fresh dupa The Body Shop. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Dreams Unlimited™ Sun Fresh de The Body Shop reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Carolina Herrera 212 on Ice 2006 Givenchy L`Interdit 2003 Love Passport First Love Kenzo 7:15 AM in Bali L`Occitane en Provence Cherry (Cerisier) Christian Dior J`Adore Anniversaire en Or Otto Kern Signature Women Bruno Banani About Women Jacques Fath Yin Imperial Lancome O d`Azur Victoria`s Secret Sweet Temptation Christophe Guillarme Le Tapis Rouge