Designeri » T-Z » Floral « Grupuri

Indian Night Jasmine The Body Shop de dama

Indian Night Jasmine The Body Shop de dama

ozonic
Indian Night Jasmine The Body Shop de dama Imagini Indian Night Jasmine The Body Shop de dama Imagini

Indian Night Jasmine de The Body Shop este un parfum Floral de dama. Indian Night Jasmine a fost lansat in 2012. Parfumul prezinta iasomie, floare de portocal, frunza de violeta si lemn de santal.

iasomie floare de portocal frunza de violeta lemn de santal

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Indian Night Jasmine by The Body Shop.

Neroli Jasmin

Indian Night Jasmine Recenziile parfumurilor

Elena Camelia
Elena Camelia

Am avut "Neroli Jasmin" de la The Body Shop prin vara clasei a 9a cand nu stiam prea multe despre parfumuri si nici nu imi putea lua cine stie ce. Plecasem pentru prima data in Grecia si la o mica sesiune de shopping m-a fermecat. Acesta miroase identic! Nu stiu la siaj sau longevitate cum este. Acela avea un siaj destul de mare si o longevitate medie. Cand ma dadeam cu el in primele minute "lasam dara" in urma mea. Acum nu il mai consider un parfum de vara, e cald si poate fi gretos pentru unii. Doar de dragul amintirilor cred ca il voi lua pe acesta in toamna!

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre The Body Shop Indian Night Jasmine fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre The Body Shop Indian Night Jasmine, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Indian Night Jasmine dupa The Body Shop. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Indian Night Jasmine de The Body Shop reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Ghost Ghost Summer Dream Tommy Hilfiger Dreaming Prada No6 Tubereuse Oilily Flowers Montale Powder Flowers Marc Jacobs Daisy Bloom Estée Lauder Beautiful Spring Veil Susanne Lang Sula Girl Next Door Playering Set Coty Chanson de Nuit Principessa Beauty Isolina Marilyn Miglin Four White Flowers Saffron James Ipo