Designeri » T-Z » Oriental Floral « Grupuri

Madagascan Vanilla Flower The Body Shop de dama

Madagascan Vanilla Flower The Body Shop de dama

Madagascan Vanilla Flower de The Body Shop este un parfum Oriental Floral de dama. Madagascan Vanilla Flower a fost lansat in 2012. Parfumul prezinta ambra, vanilie si frangipani.

ambra vanilie frangipani

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Madagascan Vanilla Flower by The Body Shop.

Madagascan Vanilla Flower Recenziile parfumurilor

Este un parfum cu o vanilie foarte frumoasa, deloc artificiala, deloc stridenta. Miroase a budinca de vanilie, delicioasa. Este dulce, insa in limita suportabilitatii; nu cred ca acest parfum sa nu placa cuiva. Siaj nu are, insa persista moderat!
Nota mea: 7/10

Madagascan Vanilla Flower by The Body Shop 4.00 out of 5 based on 3 ratings and 1 user reviews

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre The Body Shop Madagascan Vanilla Flower fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre The Body Shop Madagascan Vanilla Flower, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Madagascan Vanilla Flower dupa The Body Shop. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Madagascan Vanilla Flower de The Body Shop reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Oriental Floral
Yves Saint Laurent Nu Eau de Toilette Boucheron Trouble eau Legere Bijan Bijan With a Twist Penhaligon`s Cornubia Lubin Nuit de Longchamp Marilyn Miglin Divine Bebe Bebe Tesori d`Oriente Orchidea della Cina Mila Schön `70 Rasasi Al Lulu Al Aswad Modigliani Modigliani Roja Dove Buzz Entertainment Bottled