Designeri » T-Z » Floral « Grupuri

Moringa The Body Shop unisex

Moringa The Body Shop unisex

Moringa The Body Shop unisex Imagini

Moringa de The Body Shop este un parfum Floral unisex. Moringa a fost lansat in 2012.

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Moringa by The Body Shop.

Moringa Recenziile parfumurilor

Cherryblossom
Cherryblossom

Feminin,ideal pentru zilele ploioase de vara cand praful dispare si ramane mirosul de iarba scaldata sub stropii mari de ploaie...ei bine acest parfum il gasesc perfect in acele momente de dupa ploaia de vara...sau cand nostalgia dupa teii infloriti te cuprinde iremediabil...Romantic,luminos,imbietor, vesel,dulce.

muneca_brava
muneca_brava

Absolut superb!L-am achizitionat de curand si il folosesc zilnic, e ca si cum as sta cu nasul intr-un buchet imens de moringa printre care ai strecurat cateva flori de tei.Fin, vesel,dulce,te insenineaza cand il porti.Ideal pentru primavara/vara ,persista 4-5 ore pe piele si pana la 8-10 ore pe haine.Nu este nicidecum unisex, nu stiu de ce a fost incadrat in aceasta categorie.100% feminin !

MintGreen
MintGreen

Ohh Doamne!!! Este ca o raza de soare! Delicat si fermecator, aroma de flori albe, tei si miere, este ceva cu totul si cu totul deosebit! Este o capodopera. Am cautat peste tot ceva care sa semene cu aroma florilor de moringa, dar nimic nu se poate compara cu acesta. Amintirea nostalgica a primelor zile de vara, scaldate in dulceata parfumata a florilor de tei de pe bulevarde.

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre The Body Shop Moringa fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre The Body Shop Moringa, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Moringa dupa The Body Shop. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Moringa de The Body Shop reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Balenciaga Balenciaga Paris Al Haramain Perfumes Affaf Guerlain Aqua Allegoria Limon Verde Guerlain Aqua Allegoria Flora Nymphea Givenchy Les Parfums Mythiques - Extravagance d'Amarige Valentino Valentina Assoluto Chloe Love David & Victoria Beckham Intimately Beckham Calvin Klein Obsession Yves Rocher Pur Desir de Lilas Elie Saab Le Parfum Bvlgari Bvlgari Pour Femme Guerlain Insolence Eau de Parfum Givenchy Amarige Moschino Cheap & Chic I Love Love Yves Rocher Comme une Evidence Maitre Parfumeur et Gantier Jardin Blanc Hugo Boss Boss Orange Yves Rocher Lilas Mauve Serge Lutens Nuit de Cellophane