Designeri » T-Z » Oriental Vanilat « Grupuri

Vanilla The Body Shop de dama

Vanilla The Body Shop de dama

Vanilla The Body Shop de dama Imagini Vanilla The Body Shop de dama Imagini

Vanilla de The Body Shop este un parfum Oriental Vanilat de dama. Notele de varf sunt caisa, prune, piersica si lamaie; notele de mijloc sunt tuberoza, floare de portocal, iasomie, ylang-ylang si lacramioare; Notele de baza sunt lemn de santal, ambra, mosc si vanilie.

caisa prune piersica lamaie

tuberoza floare de portocal iasomie ylang-ylang lacramioare

lemn de santal ambra mosc vanilie

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Vanilla by The Body Shop.

Vanilla Recenziile parfumurilor

L-am asteptat aproape 10 zile si am avut o deceptie crancena. Nu e vanilia din Kenzo "Amour", de exemplu, ci una mai dura, care nu se potriveste deloc pe pielea mea. De facut cadou...

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre The Body Shop Vanilla fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre The Body Shop Vanilla, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Vanilla dupa The Body Shop. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Vanilla de The Body Shop reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Oriental Vanilat
Elizabeth Arden Provocative Interlude Montale Chocolate Greedy Guerlain Eau de Shalimar Indult Tihota Worth Courtesan Sarah Horowitz Parfums Perfect Vanilla Boadicea the Victorious Majestic Demeter Fragrance Jelly Belly Blueberry Muffin Corine de Farme Douceur Nature Vanilla Laurence Dumont Vanille Violette La Perla Languid Vanilla Parfume de Vanille Wild Berry Vanilla