Designeri » T-Z » Floral « Grupuri

Bois d`Iris The Different Company de dama

Bois d`Iris The Different Company de dama

Il am: 2 Semnatura mea: 1

Bois d`Iris de The Different Company este un parfum Floral de dama. Bois d`Iris a fost lansat in 2000. Creatorul acestui parfum este Jean-Claude Ellena. Notele de varf sunt stanjenel si bergamot; notele de mijloc sunt muscata, ylang-ylang si coriandru; Notele de baza sunt cedru, pielarie si vetiver.

stanjenel bergamot

muscata ylang-ylang coriandru

cedru pielarie vetiver

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Bois d`Iris by The Different Company.

Bois d`Iris Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre The Different Company Bois d`Iris fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre The Different Company Bois d`Iris, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Bois d`Iris dupa The Different Company. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Bois d`Iris de The Different Company reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Nina Ricci Love in Paris Paul Smith Paul Smith Floral Jo Malone Lotus Blossom & Water Lily Avon Summer White Miya Shinma Hana Le Labo Fleur d`Oranger 27 Strange Invisible Perfumes Epic Gardenia Ulric de Varens Varens essentiel Rose Glamour Les Parfums de Rosine Rose Kashmirie Tallulah Jane Tallulah Ayala Moriel White Potion Basile Basile Style Femme