Designeri » T-Z » Floral Lemnos Mosc « Grupuri

Une Nuit Magnetique The Different Company unisex

Une Nuit Magnetique The Different Company unisex

Avut: 1

Une Nuit Magnetique The Different Company unisex Imagini

Une Nuit Magnetique de The Different Company este un parfum Floral Lemnos Mosc unisex. Acesta este un parfum nou Une Nuit Magnetique a fost lansat in 2014. Creatorul acestui parfum este Christine Nagel. Notele de varf sunt ghimbir, bergamot si afine; notele de mijloc sunt iasomie egipteana, trandafir turcesc, tuberoza si prune; Notele de baza sunt rasina benzoica, paciuli, ambra, mosc si note lemnoase.

ghimbir bergamot afine

iasomie egipteana trandafir turcesc tuberoza prune

rasina benzoica paciuli ambra mosc note lemnoase

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Une Nuit Magnetique by The Different Company.

Coeur de Jardin

Une Nuit Magnetique Recenziile parfumurilor

Pentru mine, acesta este un parfum slab, neinventiv, cu miros nedefinit, lemnos-floral si usor moscat, parca ar fi un maimstream mediocru... Simt o iasomie, ceva afine, si rasina care imi pare ca nu da bine in aceasta combinatie, dar si o doza foarte mica de paciuli. Per total un parfum pe care eu nu l-as achizitiona in vecii vecilor, amin. Siaj si persistenta reduse. Evaluare: 5/10

Cred ca primul duet iasomie-trandafir care-mi place foarte mult! Fara acreala pe care o prinde de obicei iasomia pe mine, fara isteria tuberozei de care ma tem mereu, fara niciun iz de pruna (cu care iar nu ma-mpac)... Un mosc frumos, combinat cu rasini blande, nu covarsitoare, cu un paciuli ascuns pe jumatate sub lemn, foarte frumos! Mi-as fi dorit sa aiba un siaj mai mare, dar poate sunt doar nedreapta si pielea mea imi joaca feste.

Une Nuit Magnetique by The Different Company 3.00 out of 5 based on 3 ratings and 2 user reviews

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre The Different Company Une Nuit Magnetique fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre The Different Company Une Nuit Magnetique, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Une Nuit Magnetique dupa The Different Company. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Une Nuit Magnetique de The Different Company reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Floral Lemnos Mosc
Bvlgari Eau Parfumee au The Blanc Lanvin Rumeur Givenchy Only Givenchy Keiko Mecheri Peau de Peche Novae Plus Blue Minou Giorgio Armani Emporio Armani Diamonds Eau de Toilette Oriflame Giordani White Gold Bath and Body Works Twilight Woods Mario Valentino Eau D'Essence D.S. & Durga 1538 Rheims Montale Velvet Flowers Le Labo Belle Du Soir