Designeri » T-Z » Oriental Lemnos « Grupuri

A*Men Thierry Mugler de barbati

caramel
cafea
A*Men Thierry Mugler de barbati Videouri
A*Men Thierry Mugler de barbati Imagini A*Men Thierry Mugler de barbati Imagini A*Men Thierry Mugler de barbati Imagini A*Men Thierry Mugler de barbati Imagini A*Men Thierry Mugler de barbati Imagini A*Men Thierry Mugler de barbati Imagini A*Men Thierry Mugler de barbati Imagini A*Men Thierry Mugler de barbati Imagini A*Men Thierry Mugler de barbati Imagini A*Men Thierry Mugler de barbati Imagini

A*Men de Thierry Mugler este un parfum Oriental Lemnos de barbati. A*Men a fost lansat in 1996. Creatorul acestui parfum este Jacques Huclier. Notele de varf sunt coriandru, lavanda, note verzi, note fructate si condimentate, menta si bergamot; notele de mijloc sunt miere, paciuli, iasomie, lapte, caramel, lacramioare si cedru; Notele de baza sunt lemn de santal, boabe de tonka, ambra, paciuli, mosc, rasina benzoica, vanilie si cafea.

coriandru lavanda note verzi note fructate si condimentate menta bergamot

miere paciuli iasomie lapte caramel lacramioare cedru

lemn de santal boabe de tonka ambra paciuli mosc rasina benzoica vanilie cafea

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about A*Men by Thierry Mugler.

Intoxicated
Cuba Prestige
Patchouli Intense Eau de Parfum
Fatale Intense
Silver Shadow

A*Men Recenziile parfumurilor

Chinezu`RO
Chinezu`RO

Este un parfum dulce, foarte dulce,are un miros aparte al lui, merge purtat doar in anotimpurile reci.L-am achizitionat chiar astazi de pe un site englezesc,parfumul este original,este ok,l-am verificat , un parfum de nota 10.

radumihail
radumihail

Deci nu credeam ca dupa Encre Noire sau Terre D'Hermes poate sa mai existe ceva care sa im idea fiori pe sirea spinarii in sensul bun al expresiei. Da, A*Men mi-a dat fiori pe sirea spinarii. E exact genul meu de parfum pentru iarna. E parfumul pt care am primit cele mai multe complimente din partea femeilor si chiar si a barbatilor. E pur si simplu minunat. Restul comentariilor sunt de prisos. Longevitate si proiectie: o monstruozitate! Nu mai scapi de el. Singurul parfum care il intrece e Joop Homme care persista a 2.a zi pe piele chiar si dupa dus. Nota 10+

Catalin1981
Catalin1981

Fratilor,daca un parfum are un siaj puternic,pulverizati cu moderatie. Nu va mai plangeti. Din partea mea un parfum de nota 10.

a4tech
a4tech

Nu stiu daca merita nota 10... L-am mirosit de 2 ori, si i-as da nota 7....Poate daca l-as purta un timp mai indelungat mi-as schimba parerea si nota.....oricum este un parfum bun...

[email protected]
liajoldes@yahoo.com

Si sotului meu ii place la nebunie si dupa ce a avut acest parfum nici un alt parfum nu a mai fost suficient de bun pentru el.Din pacate desi Angel e unul dintre parfumurile mele preferate, la un moment dat A*MEN mi s-a parut greu de suportat datorita siajului mare astfel ca am preferat sa-i mai cumpar si altceva.

I l-am cumparat sotului cu inima putin stransa, nu stiam cum va reactiona la "dulcegariile" mele (el foloseste in general esentele fresh si mega-fresh). Dupa ce i-am dat un puf pe incheietura, i-am spus direct: "Mie imi place de mor, daca nu-l vrei, il port eu!". L-a vrut. Si il vrea in continuare.
Dupa prima zi in care l-a folosit, m-am gasit eu desteapta sa-l dadacesc: "Nu mai aplica mai mult de 2 pufuri, ca lesina lumea langa tine!". M-a asigurat ca a dat unul singur, sa faca economie, ca e sticluta mica si e cadou de la mine :) Oricum, mirosea in toata masina. Eu sunt de-a dreptul innebunita dupa miros, simt vanilia si o nuanta de ciocolata cu menta (After Eight?), fara exagerare imi vine sa stau cu nasul lipit de consort si sa-l leg de scaun :)

Siaj monstru, persistenta mai mare de 8 ore, incep sa ma gandesc la modul foarte serios sa-l incerc si eu... macar o data...

KatalynStephan
KatalynStephan

Apropo de parfumurile cu miros de ciocolata,cafea etc.Ma gandesc la reclama celor de la Axe Dark Temptation - Chocolate Man,din 2008,cand tipul respectiv se da cu parfum si se transforma intr-un om de ciocolata si toate femeile devin innebunite dupa miros si musca din el... :)
Oare parfumurile de genul,au efectul asta asupra femeilor? :)

eu_alin1
eu_alin1

Am achizitionat parfumul acesta zilele trecute deoarece a devenit o obsestie pentru mine felul cum miroase si stiam ca este o "vedeta" in lumea parfumurilor.
Incep sa descriu parfumul prin a spune ca in finalul piramidei olfactive se simte vanilie,multa vanilie ,ca aceea din esentele de la supermarchet.
Inceputul parfumului este o explozie de cafea paciuli si alte dulcegarii,tarul nu stiu deocamdata cum miroase si nu pot spune daca se simte sau nu.
Persistenta este buna iar silajul este la fel,desi in alte tari este foarte la moda,in tara noastra nu stiu daca este la fel de popular,dar il recomand din tot sufletul,un parfum cu adevarat minunat!

tubykap20
tubykap20

Doamne ce de note! Specific Thierry Mugler!
Cappuccino cu un praf de coriandru si o frunza de menta???
Pare un amalgam,stiu,dar si cand se aseaza...si se imbina...si se contopesc...Dependenta grava! Habar nu am cum trebuie descris,cred ca e prea complex ca sa spun ca este...intr-un fel anume...
I l-am cumparat sotului meu cu riscul de a fi luata la misto:" Adica vrei sa miros a cafea?Nu-ti mai ajunge cana bauta de dimineata?" Acum il iau eu la misto ca desi adora vara,acum se bucura in zile mai reci si mai ploioase ca il poate purta.

Longevitate/Siaj/Unicitate - 10 cu felicitari!

Thierry Mugler A Men Eau De Toilette for men 1.7 oz Refillable Rubber Flask
Angel Pure Energy by Thierry Mugler, 3.4 oz Eau De Toilette Spray for Men A Men
Thierry Mugler A Men Eau De Toilette for men 3.4 oz Refill With Atomizer
Thierry Mugler A Men Eau De Toilette for men 3.4 oz Refill With Atomizer
Eau De Toilette 3.4oz
Thierry Mugler A Men Eau De Toilette tester for men 3.4 oz Refillable Perfume Atomizer Rubber Flask
Thierry Mugler A Men Eau De Toilette for men 3.4 oz Refill Eco-Refill Bottle
Thierry Mugler A Men Eau De Toilette for men 3.4 oz Refill Eco-Refill Bottle
Gift Set 7oz
Thierry Mugler A Men Gift Set VI. Eau De Toilette 1,7 oz Shower Gel 1,7 oz Cosmetic Bag
Thierry Mugler A Men Eau De Toilette for men 3.4 oz Refillable Rubber Flask
Thierry Mugler A Men Eau De Toilette tester for men 3.4 oz Rubber Flask
Angel by Thierry Mugler, 3.4 oz Eau De Toilette Spray Refill for Men A men
Angel by Thierry Mugler, 3.4 oz Eau De Toilette Spray Refill for Men A men
Eau De Toilette 3.4oz
Thierry Mugler A Men Metal Flask Eau De Toilette for men 3.4 oz Refillable Metal Flask
Eau De Toilette 3.4oz
Angel by Thierry Mugler, A men 3.4 oz Eau De Toilette Refillable Rubber Spray for Men
Thierry Mugler A Men Gomme Rubber Flask Eau De Toilette Spray 50ml 1.7oz
Thierry Mugler A Men Gomme Rubber Flask Eau De Toilette Spray 50ml 1.7oz
Eau De Toilette 3.4oz
Thierry Mugler A Men Gomme Rubber Flask Eau De Toilette Refillable Spray 100ml 3.4oz
Thierry Mugler A Men Metal Eau De Toilette Refillable Metal Spray 100ml 3.4oz
Thierry Mugler A Men Metal Eau De Toilette Refillable Metal Spray 100ml 3.4oz
Sephora.com, Inc.
Mugler A MEN 1.7 oz Eau de Toilette Rubber Flask Spray
Mugler A MEN 1.7 oz Eau de Toilette Rubber Flask Spray
Sephora.com, Inc.
Mugler A MEN 3.4 oz Eau de Toilette Rubber Flask Spray
Mugler A MEN 3.4 oz Eau de Toilette Rubber Flask Spray

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Thierry Mugler A*Men fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Thierry Mugler A*Men, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica A*Men dupa Thierry Mugler. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre A*Men de Thierry Mugler reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Thierry Mugler A*Men Pure Malt Thierry Mugler A*Men Pure Havane Christian Dior Dior Homme Intense Yves Saint Laurent La Nuit de l`Homme Yves Saint Laurent Opium Pour Homme Hermes Terre d'Hermes Guerlain L'Instant de Guerlain pour Homme Eau Extreme Van Cleef & Arpels Midnight in Paris Viktor&Rolf Spicebomb ScentStory 24 Gold Christian Dior Fahrenheit Issey Miyake L'Eau d'Issey Pour Homme Tom Ford Black Orchid Versace Dreamer Givenchy Pi Tom Ford Tobacco Vanille Lalique Encre Noire Chanel Allure Homme Edition Blanche Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez for Him Jean Paul Gaultier Le Male