Designeri » T-Z » Oriental « Grupuri

A*Men Pure Coffee Thierry Mugler de barbati

A*Men Pure Coffee Thierry Mugler de barbati

cafea
A*Men Pure Coffee Thierry Mugler de barbati Imagini A*Men Pure Coffee Thierry Mugler de barbati Imagini

A*Men Pure Coffee de Thierry Mugler este un parfum Oriental de barbati. A*Men Pure Coffee a fost lansat in 2008. Creatorul acestui parfum este Jacques Huclier. Parfumul prezinta paciuli, mosc, cafea, vetiver si cedru.

paciuli mosc cafea vetiver cedru

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about A*Men Pure Coffee by Thierry Mugler.

Dareej Men
L’Homme Ideal
Jaipur Homme

A*Men Pure Coffee Recenziile parfumurilor

iulix_73
iulix_73

Interesant , dar eu nu primesc decat cafea !Nu tu vetiver , nu paciuli nici macar mosc !Cedru ? Nu ... cafea ,caramel si vanilie este tot ceea ce percep ! Tocmai de aceea spun interesant , chiar curios , deoarece ultimele doua (caramel si vanilie )nu sunt trecute in piramida parfumului !Nu pot sa spun ca nu-mi place dar sigur nu vreau sa fiu asemuit cu un "capucino umblator" !E un miros placut ,cald, dulce, confortabil si cred ca era minunat ca si deodorant de camera ! Atat si nimic mai mult ...

Aceasta este o recenzie personala si trebuie trata ca atare !Mirosul poate diferi de la o persoana la alta in functie PH-ul fiecaruia deci trebuie testat ( obligatoriu ) inainte de achizie !

A*Men Pure Coffee by Thierry Mugler 3.17 out of 5 based on 6 ratings and 1 user reviews

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Thierry Mugler A*Men Pure Coffee fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Thierry Mugler A*Men Pure Coffee, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica A*Men Pure Coffee dupa Thierry Mugler. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre A*Men Pure Coffee de Thierry Mugler reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Thierry Mugler A*Men Pure Malt Yves Saint Laurent L'Homme Thierry Mugler A*Men Pure Havane Gucci Gucci by Gucci Pour Homme Prada Prada Amber Pour Homme (Prada Man) Christian Dior Dune Christian Dior Dior Homme Intense ScentStory 24 Gold Nina Ricci Memoire D'homme Laura Biagiotti Aqua di Roma Uomo Calvin Klein Euphoria Men Intense Yves Saint Laurent La Nuit de l`Homme Versace Versace Man Yves Saint Laurent Opium Pour Homme Parfum d`Empire Wazamba Lolita Lempicka Lolita Lempicka Au Masculin Thierry Mugler A*Men Les Parfums de Cuir Chanel Allure Pour Homme Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez for Him Christian Dior Fahrenheit