Designeri » T-Z » Oriental Vanilat « Grupuri

tabac
miere
cacao
A*Men Pure Havane Thierry Mugler de barbati Imagini

A*Men Pure Havane de Thierry Mugler este un parfum Oriental Vanilat de barbati. A*Men Pure Havane a fost lansat in 2011. Creatorul acestui parfum este Jacques Huclier. Notele de varf sunt tutun si miere alba; notele de mijloc sunt paciuli, vanilie si cacao; Notele de baza sunt laudanum frantuzesc, ambra si styrax.

tutun miere alba

paciuli vanilie cacao

laudanum frantuzesc ambra styrax

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about A*Men Pure Havane by Thierry Mugler.

Avant Garde
XJ 1861 Naxos

A*Men Pure Havane Recenziile parfumurilor

zozo
zozo

Doamne,din punctul meu de vedere o persistenta de 5-6 ore in cazul unei EdT este absolut rezonabila.Si mie imi plac parfumurile dulci,de la Mugler nu cunosc decat A Men dar acela chiar imi place.De purtat parca nu indraznesc,mi-e teama sa nu fiu prea in varsta pt.el.Am 40 si...

Catalin1981
Catalin1981

Am A*Men,A*Men Pure Malt si Pure Leather. Deci imi plac parfumurile dulci. Dar asta parca e prea de tot. E un dulce parca mult prea dulce.

Gxgeorge
Gxgeorge

Mi l-am cumparat acum cateva zile, eram confuz daca sa mi-l iau pe acesta sau Pure Malt, dar dupa ce am citit parerile pozitive a mai multor persoane m-am hotarat sa mi-l iau pe acesta si nu regret, chiar e o minune de parfum. Singura problema e cu persistenta acestuia, dupa 5-6 ore eu nu-l mai simt deloc, cu toate astea merita sa vi-l cumparati.

apocalips80
apocalips80

a aparut vreo doua zile pe strawbwrrynet.com. L-am comandat si astept sa ajunga;)

Brian
Brian

Pure Havane este un parfum foarte special pentru mine, imi place sa-l port in luna Decembrie in preajma sarbatorilor. Nu stiu de ce dar mi se pare un parfum festiv.

N-as fi crezut ca o sa-mi placa atat de mult nota de tabac. Mai ales ca nu sunt fumator. Din pacate este foarte greu de gasit, nu stiu daca dupa ce voi termina stica voi mai putea cumpara alta.

Urasc faptul ca este doar o editie limitata, originalul A*Men nu poate inlocui pentru mine Pure Havane.

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Thierry Mugler A*Men Pure Havane fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Thierry Mugler A*Men Pure Havane, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica A*Men Pure Havane dupa Thierry Mugler. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre A*Men Pure Havane de Thierry Mugler reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Yves Saint Laurent La Nuit de l`Homme Christian Dior Dior Homme Intense Yves Saint Laurent Opium Pour Homme Chanel Allure Homme Edition Blanche Thierry Mugler A*Men Christian Dior Dior Homme Intense Thierry Mugler A*Men Pure Malt Issey Miyake L'Eau d'Issey Pour Homme Tom Ford Tobacco Vanille Guerlain L'Instant de Guerlain pour Homme Eau Extreme Van Cleef & Arpels Midnight in Paris Givenchy Pi Tom Ford Black Orchid By Kilian Back to Black ScentStory 24 Gold Hermes Terre d'Hermes Viktor&Rolf Spicebomb Burberry London for Men Serge Lutens Chergui Jean Paul Gaultier Gaultier 2