Designeri » T-Z » Oriental Lemnos « Grupuri

A*Men Pure Malt Thierry Mugler de barbati

A*Men Pure Malt Thierry Mugler de barbati

whiskey
A*Men Pure Malt Thierry Mugler de barbati Imagini

A*Men Pure Malt de Thierry Mugler este un parfum Oriental Lemnos de barbati. A*Men Pure Malt a fost lansat in 2009. Nota de varf este note fructate; notele de mijloc sunt note lemnoase si malt; Notele de baza sunt turba si note orientale.

note fructate

note lemnoase malt

turba note orientale

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about A*Men Pure Malt by Thierry Mugler.

A*Men Pure Malt Creation

A*Men Pure Malt Recenziile parfumurilor

Stefan92
Stefan92

Cel mai alcoolic parfum pe care l-am incercat, fructele din inceput pot fi resimtite pentru o perioada foarte scurta, apoi maltul preia controlul si ramane acolo pana la sfarsitul vietii parfumului. Este un parfum oriental, gurmand, se simte mirosul puternic de whiskey usor indulcit (am luat efectiv hartiuta parfumata si am mirosit-o alternativ cu o sticla de whiskey, mirosul este foarte asemanator). Longevitatea nu este foarte buna, cel putin pe pielea mea (cam 4h), proiectia este destul de puternica. Parfum matur (as zice barbati peste 30), surprinzator de versatil. Pot intelege de ce atata lume il adora, dar pentru moment zic pas acestui parfum.

RolRO
RolRO

Nu spun ca nu e bun,dar nu a fost pe gustul meu , foarte puternic, liniar,adica miros dulceag de whisky si care avea o persistenta enorma. L-am facut cadou

Catalin1981
Catalin1981

Cald si dulce,dar nu prea dulce.Se simte ADN-ul A*MEN, numai ca acesta este mult mai usor de purtat si mult mai delicios.

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Thierry Mugler A*Men Pure Malt fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Thierry Mugler A*Men Pure Malt, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica A*Men Pure Malt dupa Thierry Mugler. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre A*Men Pure Malt de Thierry Mugler reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Christian Dior Dior Homme Intense Thierry Mugler A*Men Pure Havane Yves Saint Laurent La Nuit de l`Homme Thierry Mugler A*Men Van Cleef & Arpels Midnight in Paris Chanel Allure Homme Edition Blanche Hermes Terre d'Hermes Issey Miyake L'Eau d'Issey Pour Homme Montblanc Individuel Guerlain L'Instant de Guerlain pour Homme Eau Extreme Christian Dior Fahrenheit ScentStory 24 Gold Christian Dior Dior Homme Intense Lalique Encre Noire Prada Prada Amber Pour Homme (Prada Man) Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez for Him Musk Yves Saint Laurent L'Homme Burberry London for Men Thierry Mugler A*Men Ultra Zest Chanel Allure Pour Homme