Designeri » T-Z » Oriental Fougere « Grupuri

A*Men Pure Tonka Thierry Mugler de barbati

A*Men Pure Tonka Thierry Mugler de barbati

cafea
A*Men Pure Tonka Thierry Mugler de barbati Imagini

A*Men Pure Tonka de Thierry Mugler este un parfum Oriental Fougere de barbati. Acesta este un parfum nou A*Men Pure Tonka a fost lansat in 2016. Creatorul acestui parfum este Jacques Huclier. Nota de varf este menta; Nota de mijloc este lavanda; Notele de baza sunt boabe de tonka, cafea, vanilie, paciuli, lemn dulce si cacao.

menta

lavanda

boabe de tonka cafea vanilie paciuli lemn dulce cacao

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about A*Men Pure Tonka by Thierry Mugler.

A*Men Pure Tonka Recenziile parfumurilor

Catalinptu
Catalinptu

Te loveste in opening cu o lavanda dulceaga ce imi aminteste de Rochas Man, dar in 2-3 minute apare nota de cafea care e mult mai proeminenta si naturala. Dupa 20-30min incepe sa se simta si o combinatie de roasted tonka/vanilie care indulceste cafeaua si iese ceva foarte edibil, nu la fel de dulce intepator ca Rochas sau MJ Legend(asta e putin mai diferit fiindca are si un miros herbal) si mult superior ca si blend, e un gurdmand superb si cafeaua se mentine pe tot parcursul. Nu pot sa zic ca gasesc multe similaritati cu clasicul A*Men, ceea ce e foarte bine avand in vedere ca restul flankerelor sunt asemanatoare. Performantele par sa fie bunicele, similar cu Pure Malt, sub Pure Havane, cel putin pe pielea mea.

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Thierry Mugler A*Men Pure Tonka fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Thierry Mugler A*Men Pure Tonka, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica A*Men Pure Tonka dupa Thierry Mugler. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre A*Men Pure Tonka de Thierry Mugler reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Oriental Fougere
Roberto Cavalli Roberto Cavalli Black Puma Flowing Man Emanuel Ungaro Apparition Homme Intense Lacoste Lacoste Elegance Jean Patou Patou pour Homme Mila Schön Mila Schön Lui Mark Buxton Around Midnight Stephanie de Saint-Aignan Un The Au Sahara Arrogance Arrogance Uomo Chevignon Forever Mine Into The Legend for Men Ortigia Sicilia Ambra Nera Black Phoenix Alchemy Lab Dorian