Designeri » T-Z » Oriental Floral « Grupuri

Alien Aqua Chic Thierry Mugler de dama

Alien Aqua Chic Thierry Mugler de dama

Alien Aqua Chic Thierry Mugler de dama Imagini Alien Aqua Chic Thierry Mugler de dama Imagini Alien Aqua Chic Thierry Mugler de dama Imagini

Alien Aqua Chic de Thierry Mugler este un parfum Oriental Floral de dama. Alien Aqua Chic a fost lansat in 2012. Creatorul acestui parfum este Dominique Ropion. Notele de varf sunt ghimbir si lamaita; Nota de mijloc este frezie; Notele de baza sunt note lemnoase si ambra.

ghimbir lamaita

frezie

note lemnoase ambra

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Alien Aqua Chic by Thierry Mugler.

Alien
Alien Sunessence Edition Limitee 2011 Or d`Ambre

Alien Aqua Chic Recenziile parfumurilor

tubykap20
tubykap20

Sa nu ma injure nimeni dar asta e Alien indoit cu apa! Mi-ar placea sa il am pentru vara si pentru ca imi place enorm de mult varianta originala,dar doar gandul ca dau atat de multi bani pe ceva ce doar aduce aminte de...Brrrrrr!!! Aqua Chic,pe bune!!!

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Thierry Mugler Alien Aqua Chic fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Thierry Mugler Alien Aqua Chic, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Alien Aqua Chic dupa Thierry Mugler. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Alien Aqua Chic de Thierry Mugler reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Lolita Lempicka Lolita Lempicka Bvlgari Omnia Amethyste Thierry Mugler The Taste of Fragrance Alien Kenzo Kenzo Jungle L'Elephant Thierry Mugler Angel Garden Of Stars - La Rose Angel Cerruti 1881 Givenchy Very Irresistible Viktor&Rolf Flowerbomb Boucheron Boucheron Thierry Mugler Alien Liqueur de Parfum Guerlain Aqua Allegoria Jasminora Christian Dior Midnight Poison Hermes Elixir des Merveilles Cartier Delices Yves Saint Laurent Opium Thierry Mugler Angel Aqua Chic Bvlgari Bvlgari Pour Femme Thierry Mugler Innocent Rock Bvlgari Bvlgari Rose Essentielle Eau De Toilette Rosee Chanel Chance Eau de Toilette