Designeri » T-Z » Pielarie « Grupuri

Alien Les Parfums de Cuir Thierry Mugler de dama

Alien Les Parfums de Cuir Thierry Mugler de dama

Alien Les Parfums de Cuir Thierry Mugler de dama Videouri

Alien Les Parfums de Cuir de Thierry Mugler este un parfum Pielarie de dama. Alien Les Parfums de Cuir a fost lansat in 2012. Notele de varf sunt iasomie si pielarie; notele de mijloc sunt note lemnoase, pielarie si fructe uscate; Notele de baza sunt ambra si pielarie.

iasomie pielarie

note lemnoase pielarie fructe uscate

ambra pielarie

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Alien Les Parfums de Cuir by Thierry Mugler.

Alien Les Parfums de Cuir Recenziile parfumurilor

miha.vld
miha.vld

L-am luat la o promotie din Sephora,pe baza notelor de varf,asa la repezeala :D N-am niciun regret,este un Thierry,cu alte cuvinte o bomba olfactiva.Notele de piele si fructe uscate dau un aer festiv,comparativ cu clasicul Alien,care ,din punctul meu de vedere este foarte serios,dar la fel de interesant.Parfumurile acestei case "determina"pe fiecare purtator sa-si aleaga extrema"love" or" hate".Nu exista cale de mijloc.

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Thierry Mugler Alien Les Parfums de Cuir fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Thierry Mugler Alien Les Parfums de Cuir, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Alien Les Parfums de Cuir dupa Thierry Mugler. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Alien Les Parfums de Cuir de Thierry Mugler reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

John Galliano John Galliano Gucci Gucci by Gucci Eau de Parfum Givenchy Dahlia Noir Mariah Carey M Guerlain Insolence Eau de Parfum Valentino Valentina Assoluto Lancome Hypnose Senses Salvatore Ferragamo Signorina Prada Prada Candy Lancome Tresor Midnight Rose Guerlain L'Instant de Guerlain Thierry Mugler Alien Essence Absolue Givenchy Ange ou Demon Thierry Mugler Alien Molinard Habanita Keiko Mecheri Loukhoum Roberto Cavalli Roberto Cavalli Eau de Parfum Lancome La Vie Est Belle Givenchy Ange ou Demon Le Secret Elixir Bvlgari Jasmin Noir