Designeri » T-Z » Oriental Lemnos « Grupuri

Alien Liqueur de Parfum Thierry Mugler de dama

Alien Liqueur de Parfum Thierry Mugler de dama

migdale
Alien Liqueur de Parfum Thierry Mugler de dama Imagini Alien Liqueur de Parfum Thierry Mugler de dama Imagini Alien Liqueur de Parfum Thierry Mugler de dama Imagini

Alien Liqueur de Parfum de Thierry Mugler este un parfum Oriental Lemnos de dama. Alien Liqueur de Parfum a fost lansat in 2013. Notele de varf sunt iasomie Sambac si note florale; notele de mijloc sunt migdale si cashmeran; Notele de baza sunt note lemnoase si ambra.

iasomie Sambac note florale

migdale cashmeran

note lemnoase ambra

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Alien Liqueur de Parfum by Thierry Mugler.

Alien
Alien Essence Absolue

Alien Liqueur de Parfum Recenziile parfumurilor

Mare deziluzie! L-am testat astazi si mi se pare, de fapt sunt convinsa, ca e unul si acelasi parfum cu Alien Essence Absolue. Butoaiele vechi de lichior in care zice-se ca ar fi stat Alienul acesta pentru maturare ca sa prinda o nota aromata de bautura fina sunt o pura inventie de marketing. Parfumul in sine bineinteles ca nu e rau, avand la fel ca toti fratii lui Alien clasic aceeasi forta si magnetism, acum ma leg doar de inutilitatea lui ca idee in sine, avand deja un Alien Essence Absolue.

Probabil e vorba de un fenomen absolut dement de cerere si oferta in care nu mai stii pe cine sa invinuiesti, clientii sau brandurile pentru atatea editii fara nicio noima. Brandurile trebuie sa-si mentina mapa de business la zi si cat mai plina cu noi proiecte. Nu lansezi destule in timp record, esti luat drept inactiv si neinteresant, de aici rezultand poate si lipsa de creativitate. Creativitatea in arta si mai mult ca sigur si in arta parfumeriei nu inseamna productie pe banda rulanta, nu te scoli la 7 si bagi o capodopera pana la ora inchiderii. As vrea sa apara 1% parfumuri noi din miile cate apar pe an, dar sa fie niste chestii uluitoare. Si NU sunt elitista, imi place doar sa triez din oferta strict parfumurile care spun o poveste noua, fie ele mainstream sau de nisa.

Alien Liquer de Parfum are 0% alcool in sange. Ramaneti fideli lui Alien clasic si incercati parfumurile casei Frapin pentru o aroma minunata de lichior.

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Thierry Mugler Alien Liqueur de Parfum fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Thierry Mugler Alien Liqueur de Parfum, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Alien Liqueur de Parfum dupa Thierry Mugler. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Alien Liqueur de Parfum de Thierry Mugler reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Thierry Mugler Alien Essence Absolue Thierry Mugler The Taste of Fragrance Alien Lorenzo Villoresi Teint de Neige Thierry Mugler Angel Garden Of Stars - La Rose Angel Guerlain Shalimar Ode a la Vanille Sur la Route du Mexique Montale Roses Musk Thierry Mugler Alien Hermes L’Ambre des Merveilles Molinard Nirmala Giorgio Armani Armani Privé Rose d'Arabie Thierry Mugler Angel Thierry Mugler The Taste of Fragrance Angel Sospiro Perfumes Erba Pura Xerjoff More Than Words Robert Piguet Petit Fracas By Kilian Back to Black Mancera Roses Vanille Guerlain Insolence Thierry Mugler Womanity Liqueurs de Parfum Jean Paul Gaultier Classique Eau de Parfum