Designeri » T-Z » Oriental Lemnos « Grupuri

Alien Sunessence Edition Limitee 2011 Or d`Ambre Thierry Mugler de dama

Alien Sunessence Edition Limitee 2011 Or d`Ambre Thierry Mugler de dama

Alien Sunessence Edition Limitee 2011 Or d`Ambre Thierry Mugler de dama Imagini Alien Sunessence Edition Limitee 2011 Or d`Ambre Thierry Mugler de dama Imagini

Alien Sunessence Edition Limitee 2011 Or d`Ambre de Thierry Mugler este un parfum Oriental Lemnos de dama. Alien Sunessence Edition Limitee 2011 Or d`Ambre a fost lansat in 2011. Creatorul acestui parfum este Dominique Ropion. Nota de varf este kiwi; notele de mijloc sunt iasomie, vanilie si orhidee; Notele de baza sunt note lemnoase si ambra.

kiwi

iasomie vanilie orhidee

note lemnoase ambra

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Alien Sunessence Edition Limitee 2011 Or d`Ambre by Thierry Mugler.

Alien
Alien Aqua Chic

Alien Sunessence Edition Limitee 2011 Or d`Ambre Recenziile parfumurilor

blue_eyes
blue_eyes

Inceputul este proaspat, putin aspru, intr-adevar predomina kiwi. Se simte si iasomia si orhideea, iar dupa cateva zeci de minute notele fresh incep sa se domoleasca. In final ramane o ambra calda si dulce invaluita in vanilie si note lemnoase, partea aceasta seamana bine cu alienul original, desi totusi e mult mai usoara.
As spune ca este un parfum solar,insa merge foarte bine si seara, cand parca emana o aura misterioasa profunda, de visare... acel ceva parca nepamantean care il emana toate variantele Alien! Nu degeaba se numeste asa.

tubykap20
tubykap20

Testat in paralel pe mine si pe sora mea,inca o data ph-ul pielii mele ma dezamageste!
Pe mine e aspru ca un lemn neslefuit,ambra isi face de cap,noroc cu vanilia si iasomia care le mai incalzeste. Nu simt kiwi,nimic tropical, doar Alien putin amarui,dar purtabil. O sa-i mai dau o sansa pe timp de vara,fiind un Mugler am toata increderea ca ma va surprinde si ca trebuie purtat la momentul potrivit.

P.S. Am uitat sa zic cum evolueaza pe sora mea: dulce,cald,cremos,cum as fi vrut sa il simt pe mine...Dar inca nu pot renunta la el!

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Thierry Mugler Alien Sunessence Edition Limitee 2011 Or d`Ambre fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Thierry Mugler Alien Sunessence Edition Limitee 2011 Or d`Ambre, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Alien Sunessence Edition Limitee 2011 Or d`Ambre dupa Thierry Mugler. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Alien Sunessence Edition Limitee 2011 Or d`Ambre de Thierry Mugler reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Thierry Mugler Alien Essence Absolue Christian Dior Dior Addict Christian Dior Dolce Vita By Kilian Back to Black L`Artisan Parfumeur Havana Vanille Christian Dior Dior Addict Eau de Parfum Thierry Mugler Alien Lolita Lempicka L de Lolita Lempicka Thierry Mugler The Taste of Fragrance Alien Kenzo Kenzo Amour Tom Ford Noir de Noir Keiko Mecheri Loukhoum Givenchy Very Irresistible Givenchy L’Intense Givenchy Hot Couture Christian Dior Hypnotic Poison Cacharel LouLou Nina Ricci Nina Lorenzo Villoresi Teint de Neige John Galliano John Galliano Guerlain Insolence Eau de Parfum