Designeri » T-Z » Oriental Vanilat « Grupuri

Angel Eau Sucree Thierry Mugler de dama

Angel Eau Sucree Thierry Mugler de dama

Angel Eau Sucree Thierry Mugler de dama Imagini

Angel Eau Sucree de Thierry Mugler este un parfum Oriental Vanilat de dama. Acesta este un parfum nou Angel Eau Sucree a fost lansat in 2014. Creatorul acestui parfum este Dorothee Piot. Nota de varf este fructe rosii; Nota de mijloc este bezea; Notele de baza sunt paciuli si vanilie.

fructe rosii

bezea

paciuli vanilie

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Angel Eau Sucree by Thierry Mugler.

Angel Eau Sucree Recenziile parfumurilor

Iubesc casa Thierry Mugler, toate creatiile imi par geniale si nu face exceptie nici aceasta.
Este un Angel foarte usor, zemos, acrisor, potrivit pentru sezoanele calde. Miroase a fructe rosii invelite in bezea si asprite cu doar un strop de paciuli. Parfumul este delicios, bine facut, nu are cum sa nu placa. Siaj si persistenta moderat-reduse. Evaluare: 7/10

Angel Eau Sucree by Thierry Mugler 4.00 out of 5 based on 2 ratings and 1 user reviews

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Thierry Mugler Angel Eau Sucree fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Thierry Mugler Angel Eau Sucree, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Angel Eau Sucree dupa Thierry Mugler. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Angel Eau Sucree de Thierry Mugler reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Oriental Vanilat
Kenzo Kenzo Amour Guerlain Eau de Shalimar Pilar & Lucy The Exact Friction of Stars Guerlain Elixir Charnel Gourmand Coquin Molinard Vanille Fruitee Demeter Fragrance Caramel Roxana Illuminated Perfume Chocolate: Figure 2: Cerise Yves Rocher Noix de Coco de Malaisie Corine de Farme Disney Princess Pink Toffe Dream Jessica Simpson Dessert Treats Cupcake Jessica Simpson Creamy Dessert Ulric de Varens Lily Prune Lily Gold