Designeri » T-Z » Oriental Floral « Grupuri

Angel Garden Of Stars - La Rose Angel Thierry Mugler de dama

Angel Garden Of Stars - La Rose Angel Thierry Mugler de dama

cacao
Angel Garden Of Stars - La Rose Angel Thierry Mugler de dama Imagini Angel Garden Of Stars - La Rose Angel Thierry Mugler de dama Imagini Angel Garden Of Stars - La Rose Angel Thierry Mugler de dama Imagini Angel Garden Of Stars - La Rose Angel Thierry Mugler de dama Imagini

Angel Garden Of Stars - La Rose Angel de Thierry Mugler este un parfum Oriental Floral de dama. Angel Garden Of Stars - La Rose Angel a fost lansat in 2006. Creatorul acestui parfum este Olivier Cresp. Notele de varf sunt cumarina, piper roz si bergamot; notele de mijloc sunt prune si trabdafir bulgaresc; Notele de baza sunt vanilie, paciuli, ciocolata amaruie si caramel.

cumarina piper roz bergamot

prune trabdafir bulgaresc

vanilie paciuli ciocolata amaruie caramel

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Angel Garden Of Stars - La Rose Angel by Thierry Mugler.

Jasmin di Giava

Angel Garden Of Stars - La Rose Angel Recenziile parfumurilor

tubykap20
tubykap20

Primul parfum care m-a facut sa ii mai dau o sansa lui Thierry Mugler! :P
L-am primit ca si mostra si m-am indragostit pe loc! Si iremediabil! Am fost la o nunta in octombrie 2011 si,fiind insarcinata,imi venea sa beau mostra nu sa o folosesc ca parfum! Am asteptat 2 saptamani sa pot folosi mostra la nunta respectiva si apoi am simtit mireasma 2 zile pe mine!

Suuuuuuuuuper!!!
Cumarina cred ca il face asa..."fumuriu",foaaaarte interesant,iar trandafirul si ciocolata m-au facut pe mine sa iubesc acest parfum!

L-am primit cadou de la sot -l-a gasit pe un site din SUA si a dat mai mult pe shipping decat pe parfumul in sine,dar banuiesc ca fericirea de pe fata mea a meritat :))) - si cred ca o sa il folosesc foarte rar din 2 motive:
1) Nu e pentru orice ocazie,doar in anotimp rece la o rochie foarte eleganta.
2) Nu stiu daca voi mai face rost de el si a doua oara pt ca a fost editie limitata...:(((

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Thierry Mugler Angel Garden Of Stars - La Rose Angel fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Thierry Mugler Angel Garden Of Stars - La Rose Angel, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Angel Garden Of Stars - La Rose Angel dupa Thierry Mugler. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Angel Garden Of Stars - La Rose Angel de Thierry Mugler reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Giorgio Armani Armani Privé Rose d'Arabie Sospiro Perfumes Erba Pura Thierry Mugler The Taste of Fragrance Alien Guerlain Shalimar Parfum Initial Thierry Mugler Alien Liqueur de Parfum Tom Ford Tobacco Vanille Tauer Perfumes PHI Une Rose de Kandahar Xerjoff More Than Words Guerlain Shalimar Ode a la Vanille Sur la Route du Mexique Tom Ford Noir de Noir Lorenzo Villoresi Teint de Neige Amouage Amouage Lyric Woman Thierry Mugler Angel Thierry Mugler Angel Garden Of Stars - Pivoine Angel Frederic Malle Portrait of a Lady Thierry Mugler Alien By Kilian Back to Black Givenchy Pi Memo Granada Thierry Mugler Alien Essence Absolue