Designeri » T-Z » Oriental Floral « Grupuri

Angel Garden Of Stars - Pivoine Angel Thierry Mugler de dama

Angel Garden Of Stars - Pivoine Angel Thierry Mugler de dama

Angel Garden Of Stars - Pivoine Angel Thierry Mugler de dama Imagini Angel Garden Of Stars - Pivoine Angel Thierry Mugler de dama Imagini Angel Garden Of Stars - Pivoine Angel Thierry Mugler de dama Imagini Angel Garden Of Stars - Pivoine Angel Thierry Mugler de dama Imagini Angel Garden Of Stars - Pivoine Angel Thierry Mugler de dama Imagini Angel Garden Of Stars - Pivoine Angel Thierry Mugler de dama Imagini Angel Garden Of Stars - Pivoine Angel Thierry Mugler de dama Imagini Angel Garden Of Stars - Pivoine Angel Thierry Mugler de dama Imagini Angel Garden Of Stars - Pivoine Angel Thierry Mugler de dama Imagini

Angel Garden Of Stars - Pivoine Angel de Thierry Mugler este un parfum Oriental Floral de dama. Angel Garden Of Stars - Pivoine Angel a fost lansat in 2005. Creatorul acestui parfum este Olivier Cresp. Parfumul prezinta bujor, paciuli, piper, vanilie, lacramioare si trandafir.

bujor paciuli piper vanilie lacramioare trandafir

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Angel Garden Of Stars - Pivoine Angel by Thierry Mugler.

Angel Garden Of Stars - Pivoine Angel Recenziile parfumurilor

Mi-am cumparat parfumul asta anul trecut, in plina vara, bineinteles blind, bazandu-ma pe notele listate. A fost una din (putinele) achizitii blind grozave!
Incepe piperat si cu un iz vag de lacrimioare, apoi vine nota de bujor, care-mi place mie la nebunie. Trandafirul se simte tarziu pe mine si foaaarte putin, nici n-as fi crezut ca are si nota aceasta. Paciuli si vanilia din baza raman pe piele pana seara.
L-am folosit intr-o zi caniculara si am primit zeci de complimente. Parca acum, iarna, nu are puterea aceea pe care o stiam. Abia astept sa-l port din nou pe caldura!
Radiaza decent, persistenta foarte buna. Cred ca ar trebui sa-mi mai iau un flacon, are doar 25 ml si a fost editie limitata, cine stie daca il mai gasesc la vara...

Angel Garden Of Stars - Pivoine Angel by Thierry Mugler 4.56 out of 5 based on 9 ratings and 1 user reviews

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Thierry Mugler Angel Garden Of Stars - Pivoine Angel fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Thierry Mugler Angel Garden Of Stars - Pivoine Angel, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Angel Garden Of Stars - Pivoine Angel dupa Thierry Mugler. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Angel Garden Of Stars - Pivoine Angel de Thierry Mugler reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Christian Dior Dune Tom Ford Noir de Noir Thierry Mugler Angel Garden Of Stars - La Rose Angel Lacoste Lacoste Pour Femme Guerlain Shalimar Parfum Initial Chanel Allure Sensuelle Frederic Malle Portrait of a Lady Lorenzo Villoresi Teint de Neige Prada Prada (Amber) Kenzo Kenzo Amour Le Parfum Thierry Mugler Angel Garden Of Stars - Le Lys Bottega Veneta Bottega Veneta Giorgio Armani Armani Privé Rose d'Arabie Agent Provocateur Agent Provocateur Amouage Amouage Lyric Woman Thierry Mugler The Taste of Fragrance Womanity Carner Barcelona Tardes Juliette Has A Gun Lady Vengeance Jean Charles Brosseau Ombre Rose L'Original Kenzo Kenzo Jungle L'Elephant