Designeri » T-Z » Oriental « Grupuri

Il am: 2 Avut: 5 Semnatura mea: 1

acvatic
ozonic
miere
Eau de Star Thierry Mugler de dama Imagini Eau de Star Thierry Mugler de dama Imagini Eau de Star Thierry Mugler de dama Imagini Eau de Star Thierry Mugler de dama Imagini Eau de Star Thierry Mugler de dama Imagini

Eau de Star de Thierry Mugler este un parfum Oriental de dama. Eau de Star a fost lansat in 2007. Creatorul acestui parfum este Louise Turner. Parfumul prezinta paciuli, vanilie, note de apa, mimoza, miere si pepene rosu.

paciuli vanilie note de apa mimoza miere pepene rosu

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Eau de Star by Thierry Mugler.

Eau de Star Recenziile parfumurilor

tubykap20
tubykap20

Bau-bau al parfumeriei!!! :))))))))))))

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Thierry Mugler Eau de Star fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Thierry Mugler Eau de Star, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Eau de Star dupa Thierry Mugler. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Eau de Star de Thierry Mugler reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Guerlain Insolence Eau de Parfum By Kilian Back to Black Guerlain L'Instant de Guerlain Lalique Encre Noire Pour Elle By Kilian Beyond Love By Kilian Liaisons Dangereuses Thierry Mugler Alien Giorgio Armani Sensi Annick Goutal Songes Christian Dior Miss Dior Le Parfum Thierry Mugler Alien Essence Absolue Thierry Mugler The Taste of Fragrance Alien Thierry Mugler Angel Eau de Toilette Serge Lutens Datura Noir Givenchy Very Irresistible Givenchy L’Intense Thierry Mugler Womanity Givenchy Ange ou Demon Juliette Has A Gun Lady Vengeance Bottega Veneta Bottega Veneta Prada Infusion d'Iris