Designeri » T-Z » Oriental Lemnos « Grupuri

The Taste of Fragrance Alien Thierry Mugler de dama

The Taste of Fragrance Alien Thierry Mugler de dama

caramel
The Taste of Fragrance Alien Thierry Mugler de dama Imagini The Taste of Fragrance Alien Thierry Mugler de dama Imagini The Taste of Fragrance Alien Thierry Mugler de dama Imagini The Taste of Fragrance Alien Thierry Mugler de dama Imagini

The Taste of Fragrance Alien de Thierry Mugler este un parfum Oriental Lemnos de dama. The Taste of Fragrance Alien a fost lansat in 2011. Notele de varf sunt iasomie si caramel; Nota de mijloc este cashmeran; Nota de baza este ambra.

iasomie caramel

cashmeran

ambra

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about The Taste of Fragrance Alien by Thierry Mugler.

Alien Essence Absolue
Alien

The Taste of Fragrance Alien Recenziile parfumurilor

blue_eyes
blue_eyes

Hmmmm... Alien... taste of fragrance... ciudat cum percetia unui parfum e atat de diferita in anotimpuri diferite. Cel putin pentru mine e decisiv a testa un parfum in momentul potrivit. L-am cumparat iarna, blind, convinsa fiind ca mult iubitul Alien cu o nota de caramel in plus nu poate fi decat spre desavarsit. Aveam ceva retineri doar fata de partea sarata a caramelului, iar acestea s-au si adeverit. La inceput simteam atat de pregnant caracterul sarat al parfumului, chiar nu mi-a placut, il asociam cu womanity, care nu e purtabil pentru mine. Nu stiu daca temperatura de afara a influentat nasucul meu sau nu, cert e ca spre primavara a devenit perfumul meu preferat. Si a ramas asa. I-au apartinut toate serile de vara petrecute in oras sau la diferite evenimente, a ajuns sa ocupe un loc atat de aparte in garderoba mea, incat am simtit ca ma reprezinta si ca e demn sa-l consider parfumul meu semnatura.
Prin ce difera fata de Alien original? E mai usor, mai purtabil, nu e sufocant si e cu siguranta gurmand, de-a drepu' delicios (partea asta cred ca m-a cucerit).

Mmmmmmm!!! Un Alien absolut delicios si fantastic!!!!! Chiar daca este o variatiune pe aceeasi tema, imi pare extraordinar!! Un caramel destul de proeminent, asezat peste o iasomie nu atat de extraterestra de data aceasta, plus o nota suava lemnoasa. Siaj si persistenta fantastice! Doamne!!! Thierry Mugler este un geniu!!!! Nota 10 cu felicitari!! Nota mea: 10/10

Cel mai savuros si catifelat desert crème brulée transpus in parfum. Faptul ca este o editie limitata face ca dragostea noastra sa fie foarte intensa si iresponsabila.

tubykap20
tubykap20

Nu mai aveam rabdare sa rup folia cutiei si sa descopar sticluta cu noul meu drog:
Alien The Taste Of Fragrance!Momentan il pastrez in cutiuta lui,ferit de ochii curiosilor,in spate de tot,doar pentru mine,pentru a-l adulmeca,gusta aproape in fiecare zi.Da, stiu ca suna ciudat,insa bucatarul care a combinat notele gurmande in Alien TOF a dorit ca acest parfum sa "iti lase gura apa" si a reusit!
Eu una vad lucrurile asa (din ce am incercat):
Alien - misterios,seductie maxima - tocuri,eleganta,outfit sexy,party all night
Alien TOF - dulce,soft - balerini,casual,outfit inocent,petrecere in pijamale
Alien Aqua Chic - slapi,lejer,outfit sportiv,beach party

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Thierry Mugler The Taste of Fragrance Alien fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Thierry Mugler The Taste of Fragrance Alien, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica The Taste of Fragrance Alien dupa Thierry Mugler. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre The Taste of Fragrance Alien de Thierry Mugler reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Thierry Mugler Alien Essence Absolue Lorenzo Villoresi Teint de Neige By Kilian Back to Black Chanel Coco Eau de Parfum Thierry Mugler Alien Tom Ford Tobacco Vanille Thierry Mugler Alien Liqueur de Parfum Thierry Mugler The Taste of Fragrance Angel Kenzo Kenzo Amour Thierry Mugler Angel Eau de Toilette Keiko Mecheri Loukhoum Lolita Lempicka Lolita Lempicka Chanel Chance Eau de Toilette Kenzo Kenzo Jungle L'Elephant Thierry Mugler Alien Liqueur de Parfum Guerlain Shalimar Ode a la Vanille Sur la Route du Mexique Givenchy Ange ou Demon Guerlain Insolence Robert Piguet Fracas Nina Ricci Nina