Designeri » T-Z » Floral Fructat Gurmand « Grupuri

Womanity Eau pour Elles Thierry Mugler de dama

Womanity Eau pour Elles Thierry Mugler de dama

marin
cimbru
Womanity Eau pour Elles Thierry Mugler de dama Imagini Womanity Eau pour Elles Thierry Mugler de dama Imagini

Womanity Eau pour Elles de Thierry Mugler este un parfum Floral Fructat Gurmand de dama. Womanity Eau pour Elles a fost lansat in 2012. Womanity Eau pour Elles a fost creat de Christine Nagel si Serge Majoullier. Parfumul prezinta capsuni, smochina neagra, caviar si apa de mare.

capsuni smochina neagra caviar apa de mare

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Womanity Eau pour Elles by Thierry Mugler.

Womanity

Womanity Eau pour Elles Recenziile parfumurilor

Sorana P
Sorana P

Womanity clasic este "semnatura" mea....din acest motiv il am si il iubesc si pe acesta. Aduce foarte mult cu apa de parfum...poate doar putin mai suav.

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Thierry Mugler Womanity Eau pour Elles fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Thierry Mugler Womanity Eau pour Elles, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Womanity Eau pour Elles dupa Thierry Mugler. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Womanity Eau pour Elles de Thierry Mugler reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Christian Dior Dolce Vita Giorgio Armani Armani Code for Women Kenzo Kenzo Amour Thierry Mugler Womanity Thierry Mugler Alien Chanel Coco Eau de Parfum Amouage Amouage Epic Woman Amouage Amouage Lyric Woman Christian Dior Midnight Poison Prada Prada Candy Cartier La Panthere Cerruti 1881 Giorgio Armani Armani Mania Amouage Honour Woman Christian Dior Dune Robert Piguet Visa 2007 Givenchy Ange ou Demon Annick Goutal Songes Chloe L`Eau de Chloe Mancera Roses Greedy