Designeri » T-Z » Oriental Lemnos « Grupuri

Dead Sexy Tokyo Milk Parfumarie Curiosite unisex

Dead Sexy Tokyo Milk Parfumarie Curiosite unisex

Dead Sexy de Tokyo Milk Parfumarie Curiosite este un parfum Oriental Lemnos unisex. Dead Sexy a fost lansat in 2000. Parfumul prezinta vanilie, lemn de abanos, lemne exotice si orhidee alba.

vanilie lemn de abanos lemne exotice orhidee alba

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Dead Sexy by Tokyo Milk Parfumarie Curiosite.

Dead Sexy Recenziile parfumurilor

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Tokyo Milk Parfumarie Curiosite Dead Sexy fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Tokyo Milk Parfumarie Curiosite Dead Sexy, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Dead Sexy dupa Tokyo Milk Parfumarie Curiosite. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Dead Sexy de Tokyo Milk Parfumarie Curiosite reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Oriental Lemnos
Christian Dior Dune Creed Himalaya Paco Rabanne Black XS Paco Rabanne Ultraviolet Yves Saint Laurent M7 Scents of Time Ankh Herve Leger Herve Leger Sonoma Scent Studio Sienna Musk Guerlain Habit Rouge Beau Cavalier Creed Santal Imperial DSH Perfumes Jitterbug for Men Lolita Lempicka Minuit Noir