Designeri » T-Z » Lemnos Condimentat « Grupuri

Japon Noir Tom Ford unisex

Japon Noir Tom Ford unisex

Japon Noir de Tom Ford este un parfum Lemnos Condimentat unisex. Japon Noir a fost lansat in 2007. Parfumul prezinta bergamot, paciuli, iasomie, pielarie, ambra si vetiver.

bergamot paciuli iasomie pielarie ambra vetiver

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Japon Noir by Tom Ford.

Japon Noir Recenziile parfumurilor

Japon Noir by Tom Ford 4.50 out of 5 based on 2 ratings and user reviews

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Tom Ford Japon Noir fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Tom Ford Japon Noir, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Japon Noir dupa Tom Ford. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Japon Noir de Tom Ford reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Lemnos Condimentat
Rochas Rochas Man Sahlini Parfums L'Homme L`Artisan Parfumeur L'Eau du Navigateur Serge Lutens Santal de Mysore Maitre Parfumeur et Gantier Santal Noble CB I Hate Perfume Patchouli Empire Cuba Paris Cuba Orange G. Nejman G.Nejman  Emir Aramis Impeccable Bath and Body Works Oak Antonio Miro Siesta Le Cherche Midi No. 20