Designeri » T-Z » Pielarie « Grupuri

Neroli Portofino Forte Tom Ford unisex

Neroli Portofino Forte Tom Ford unisex

Neroli Portofino Forte Tom Ford unisex Imagini Neroli Portofino Forte Tom Ford unisex Imagini

Neroli Portofino Forte de Tom Ford este un parfum Pielarie unisex. Acesta este un parfum nou Neroli Portofino Forte a fost lansat in 2016. Parfumul prezinta pielarie, note lemnoase, mosc, neroli, bergamot, portocala sangerie, lavanda, busuioc, galbanum si floare de portocal.

pielarie note lemnoase mosc neroli bergamot portocala sangerie lavanda busuioc galbanum floare de portocal

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Neroli Portofino Forte by Tom Ford.

Neroli Portofino Forte Recenziile parfumurilor

Gradinarul
Gradinarul

Neroli Portofino Forte a devenit cel mai folosit parfum pe care il detin in colectie. Il am de 3-4 luni si deja am secat peste 20ml din el. Pur si simplu e o incantare olfactiva. Ma bucur ca nu m am zgarcit si ca l am luat intr o cantitate mare.E un parfum proaspat, curat, racoritor, un parfum pe care daca l porti in spatiu aglomerat nu risti sa deranjezi pt ca stie si are cu ce sa se faca (sau sa te faca) placut. Eu il folosesc ca parfum de zi pt zi cu zi dar e interesant si seara mai ales daca e mixat cu fratele sau mai mare Oud Wood

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Tom Ford Neroli Portofino Forte fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Tom Ford Neroli Portofino Forte, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Neroli Portofino Forte dupa Tom Ford. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Neroli Portofino Forte de Tom Ford reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Pielarie
Gres Cabochard English Leather English Leather Black Montale Aoud Cuir d’Arabie Rance 1795 Francois Charles Oscar de la Renta Oscar de la Renta Pour Lui Hermes Eau D`Hermes English Leather English Leather Acca Kappa 1869 Le Jardin Retrouve Cuir de Russie Jack Black Jack Black Signature Black Mark James Heeley Cuir Pleine Fleur DSH Perfumes Prince