Designeri » T-Z » Lemnos « Grupuri

Patchouli Absolu Tom Ford unisex

Patchouli Absolu Tom Ford unisex

Patchouli Absolu Tom Ford unisex Imagini Patchouli Absolu Tom Ford unisex Imagini

Patchouli Absolu de Tom Ford este un parfum Lemnos unisex. Acesta este un parfum nou Patchouli Absolu a fost lansat in 2014. Parfumul prezinta paciuli.

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Patchouli Absolu by Tom Ford.

Patchouli Absolu Recenziile parfumurilor

Perfumaniac
Perfumaniac

Probabil cel mai usor de purtat paciuli pentru cei care adora aceasta nota. Incepe foarte dirty si uscat. "Dirty" à la Tom Ford, groomed - dirty (intelegeti voi ce vreau sa spun). Cand Tom Ford vrea sa-si arate prartea mai obscena, mai sexuala, ii recomand sa foloseasca Patchouli Absolu. I-ar accentua masculinitatea, sex appeal-ul dar si eleganta lui celebra. Patchouli Absolu este cat se poate de clasic dar in acelasi timp modern. Si aici se vede ca este un Tom Ford. Are un sillage bombastic si persista minim 12 ore. Chiar si cei care nu se impaca cu nota de paciuli ar trebui sa-i dea o sansa.

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Tom Ford Patchouli Absolu fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Tom Ford Patchouli Absolu, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Patchouli Absolu dupa Tom Ford. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Patchouli Absolu de Tom Ford reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Lemnos
Armand Basi Basi Homme Alfred Dunhill Dunhill Fresh L`Occitane en Provence Eau d'Iparie Pierre Balmain Miss Balmain Accord Parfait Heliotrope & Santal Ajmal Vice Le Labo Vanille 44 Paris Maitre Parfumeur et Gantier Parfum d’Habit Kanøn Norwegian Wood Keiko Mecheri Genie des Bois Roger Vivier Le Santal Galimard Bel Canto