Designeri » T-Z » Lemnos « Grupuri

Patchouli Absolu Tom Ford unisex

Patchouli Absolu Tom Ford unisex

Patchouli Absolu Tom Ford unisex Imagini Patchouli Absolu Tom Ford unisex Imagini

Patchouli Absolu de Tom Ford este un parfum Lemnos unisex. Acesta este un parfum nou Patchouli Absolu a fost lansat in 2014. Parfumul prezinta paciuli.

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Patchouli Absolu by Tom Ford.

Patchouli Absolu Recenziile parfumurilor

Patchouli Absolu by Tom Ford 4.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Tom Ford Patchouli Absolu fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Tom Ford Patchouli Absolu, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Patchouli Absolu dupa Tom Ford. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Patchouli Absolu de Tom Ford reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Mai multe din acelasi grup Lemnos
Comme des Garcons Comme des Garcons Series 6 Synthetic: Tar L`Occitane en Provence Eau d'Iparie Cartier Pasha de Cartier Edition Prestige Acier Benetton Paradiso Inferno Man Yves Saint Laurent M7 Fresh Bond No 9 Riverside Drive Guerlain Vetiver Etat Libre d`Orange Secretions Magnifiques Ajmal Vice Eclectic Collections Agenda Maitre Parfumeur et Gantier Racine Arno Sorel Shaman Platinum