Designeri » T-Z » Lemnos Condimentat « Grupuri

Tom Ford for Men Extreme Tom Ford de barbati

Tom Ford for Men Extreme Tom Ford de barbati

cimbru
Tom Ford for Men Extreme Tom Ford de barbati Imagini

Tom Ford for Men Extreme de Tom Ford este un parfum Lemnos Condimentat de barbati. Tom Ford for Men Extreme a fost lansat in 2007. Parfumul prezinta lamaie, smochina, trufe, paciuli si cedru.

lamaie smochina trufe paciuli cedru

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about Tom Ford for Men Extreme by Tom Ford.

Tom Ford for Men Extreme Recenziile parfumurilor

Cezar1988
Cezar1988

Prin 2011 reusisem sa achizitionez acest parfum si aveam asteptari uriase de la el. Am fost insa complet dezamagit. Nu este un parfum rau, dar are o nota ciudata de tamaie. Shoyeido Incense se numeste si provine din Japonia. Este considerata cea mai scumpa tamaie, cu mult mai scumpa decat silver franckincense a celor de la Amouage. Dar tamaia aceasta Shoyeido ii ofera parfumului o nota de cauciuc ars foarte deranjanta. In primele secunde dupa aplicare, Tom Ford For Men Extreme are un flair de vin rosu bun, vintage. Dar dupa scurt timp, tamaia preia conducerea si gata cu joaca... Nu cred ca Maestro aka. Tom Ford ar purta asa ceva cu un blazer mai movaliu la o gala asa cum arata publicitatea acestui parfum. Sorry, Tom, dar ai putea foarte usor sa-l scoti din productie si nimeni nu i-ar duce lipsa.

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Tom Ford Tom Ford for Men Extreme fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Tom Ford Tom Ford for Men Extreme, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica Tom Ford for Men Extreme dupa Tom Ford. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre Tom Ford for Men Extreme de Tom Ford reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Hermes Terre d`Hermes Parfum Juicy Couture Dirty English for Men Amouage Interlude Man Montale Intense Cafe Tom Ford Tuscan Leather Gucci Gucci Pour Homme II Guerlain L'Instant de Guerlain pour Homme Eau Extreme Hugo Boss Boss Bottled Calvin Klein Obsession for Men Tom Ford Tobacco Vanille Christian Dior Dior Homme Intense Viktor&Rolf Spicebomb Montale Intense Pepper Guerlain L'Instant de Guerlain pour Homme Fendi Fan di Fendi Pour Homme Assoluto Serge Lutens Chene DSQUARED² Potion Royal Black ScentStory 24 Jean Paul Gaultier Fleur du Mâle Parfums de Marly Herod