Designeri » T-Z » Floral « Grupuri

New Experience Woman Tom Tailor de dama

New Experience Woman Tom Tailor de dama

Vreau: 1

New Experience Woman Tom Tailor de dama Videouri

New Experience Woman de Tom Tailor este un parfum Floral de dama. New Experience Woman a fost lansat in 2006. Notele de varf sunt mandarina, cassia si bergamot; notele de mijloc sunt frezie, iasomie si heliotrop; Notele de baza sunt lemn de santal si mosc.

mandarina cassia bergamot

frezie iasomie heliotrop

lemn de santal mosc

Informatii suplimentare despre parfum in limba engleza / More in English language about New Experience Woman by Tom Tailor.

New Experience Woman Recenziile parfumurilor

Lussy
Lussy

Se face sa am un sample din acest parfum. Cand l-am incercat prima data (pe mana) am observat ca dupa cateva minute parca ma ardea ceea ce nu mai mi s-a intamplat pana acum si mi se pare extrem de ciudat. In privinta mirosului nu il laud dar nu miroase atat de rau (pe mine), insa se observa de la distanta mare ca e foarte masculinizat si totodata destul de comun.

Un parfumel comun, fructat-floral-mosc, ce seamana ca miros cu aparitiile de pe piata de astazi, destinate adolescentelor: ceva fructe, miros de punga de plastic, ceva flori foarte palide si sintetice, urmate de o doza generoasa de mosc, ce face ca acest parfum sa fie unul ieftinut, atat ca tinuta cat si tehnic! Se preteaza nasurilor inca needucate, fetelor de 12, pana la maxim 15 ani! Noroc ca e ieftin... Nota mea: 2/10

Aceasta pagina contine informatii, recenzii, notele parfumurilor, imagini, reclame noi si vechi, video-uri despre Tom Tailor New Experience Woman fragrance dar nu se garanteaza acuratetea informatiei. Daca detineti informatii suplimentare despre Tom Tailor New Experience Woman, completati prin adaugarea unei personal perfume review. Frgarntica dispune de un sistem unic de clasificare pentru utilizatori si poti clasifica New Experience Woman dupa Tom Tailor. Click pe optiunea potrivita din formularul de clasificare de sub imaginea parfumului. De asemenea, exista link-uri cu alte website-uri/magazine online, dar Fragrantica nu garanteaza si nu isi asuma responsabilitatea pentru continutul si veridicitatea acestora, nici pentru consecintele vizitarii acestora (ca pierderea de bani si nu numai). Recenziile utilizatorilor despre New Experience Woman de Tom Tailor reprezinta exclusiv opinia autorilor lor si nu reflecta opinia Fragrantica.

Chloe Fleur de Narcisse Givenchy Very Irresistible Bulgarian Rose Paul Smith Paul Smith Rose Yves Rocher Ming Shu Fleur de l'Aube Marks and Spencer Infusion La Collina Toscana La Collina Toscana Iris of the Signory Sonoma Scent Studio Velvet Rose Max Azria Within Eclectic Collections Signs O Boticario Acqua di Colonia Floral Mirato Malizia Bon Bons Oxygen Bubble Luciano Soprani Solo Soprani Rose